Araçlarda mazot hırsızlıklarını %100 önleyen Mükemmel Sistemler.

Firmamız;
Fuel guard marka ürünleri ile ‘‘ARAÇLAR’DA AKARYAKIT HIRSIZLIKLARINI ÖNLEYEN SİSTEMLER’’ üretmektedir.
10 yılı aşkın süredir uluslararası standartlara uygun kendi modern tesislerinde üretmiş olduğu Fuel Guard marka yakıt güvenlik sistemleri ile firmaların en çok gider kalemi yakıt masraflarını kontrol altına alarak kayıp, kaçak ve hırsızlıkları %100 engelleyerek siz değerli firmalara ciddi tasarruf ve kazanç sağlamaktadır.

Akaryakıtın sıvı olması nedeni ile araç takip ve araç güvenliğinde kullanılan mevcut sistemler ve cihazlar (araç takip, sensor, Yakıt ölçüm cihazı, can-bus veri girişi vb.) yetersiz kalmaktadır.
Uygulamış olduğumuz Yakıt güvenlik sistemleri ile araç üzerinde bulunan yakıtın çalınabileceği tüm noktalar koruma altına alınmaktadır.

Tüm sektörün ihtiyacı olan YAKIT GÜVENLİK SİSTEMLERİ özellikle Lojistik, Taşımacılık, Nakliyat, Hafriyat, Beton Santralleri, İnşaat Firmaları, Belediyeler, Kamu kuruluşları, Gıda Dağıtım, Maden İşletmeleri, Enerji Santralleri vb. orta ve büyük boyutlu tüm ticari işletmelerin ihtiyacı olan ürünlerdir.
Ticari araç grupları başta olmak üzere (Tır, Kamyon, Kamyonet, Otobüs, Minibüs, Midibüs, Panel Van, İş Makineleri, Jeneratör, Yat, Tekne) tüm marka ve model araç gruplarına uygun standartlarda üretim yapılmaktadır.

Ticari araç grupları başta olmak üzere (Tır, Kamyon, Kamyonet, Otobüs, Minibüs, Midibüs, Panel Van, İş Makineleri, Jeneratör, Yat, Tekne) tüm marka ve model araç gruplarına uygun standartlarda üretim yapılmaktadır

Türkiye de kendi tesislerimizde üretip Dünyanın birçok ülkesine ihracatını yapmış olduğumuz Fuel Guard markalı yakıt güvenlik sistemlerimizi tanıtmak ve ücretsiz uygulama yapmak amacı ile firmanız ile görüşmek arzusundayız.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir