Kamyon Kamyonet Yakıt Güvenlik Ürünleri

DSC_3386-min DSC_3392-min DSC_3382-min yakit_tanklari_03 copy-min (1)

Ürünün Teknik Özelliği:

Mükemmel Koruma Sağlar. Kırılmaz, Darbelere karşı %100 dayanıklıdır.

 • Ürünün hammadde özelliği alüminyumun korozyon dayanımı yüksek, stabilize edilmiş formda soğuk şekillendirme sistemi ile üretilmektedir.
 • Alaşımlı alüminyum malzemeden üretilmektedir.
 • Ürün süzgeç kalınlığı en az 8 mm, süzgeç delik yapısı yuvarlak ve 5 mm. çapında, depo ağzı üst gövde kalınlığı 12 mm. ölçüleri ile estetik yapıya sahiptir.
 • Ürün komple tek parça, kolay montaj özelliği
 • Süzgeç deliklerinden hiçbir şekilde yakıt çekilmesi mümkün olmamaktadır.
 • Süzgeç yapısı yakıt tabancasının uç kısmından daha kısa ve her türlü pompaya uyumludur. Süzgeç 6 cm uzunluğunda ve yakıt depo dolu olması durumunda dahi yakıt çekilememekte.
 • Ürün üzerinde taşıt tanıma sistemlerinin halkasına uyumlu ve TTS Halka aparatı mevcut
 • Tüm marka ve model araçların depo boğaz yapısına göre özel üretilmiştir.
 • Yakıt dolumu nu engellemeyecek özellikte ve dakikada 120 lt yakıt dolumu.
 • Ürünler paslanmaz, kırılmaz ve darbelere karşı dayanıklı yapıya sahiptir.
 • Ürün kırılmalara ve darbelere karşı dayanıklı tan koruma sağlamaktadır.
 • Avrupa standartlarına uygun üretim yapılmaktadır.

10B-min

Otobüs Yakıt Koruma Sistemleri

Otobüs, Minibüs, Panelvan Araçların yakıt depo kilit sistemleri.

Yolcu taşıma otobüsleri, Halk Otobüs Grupları, Servis Araçları başta olmak üzere Toplu Taşıma araçlarının tamamının mazot depo güvenliğini sağlıyoruz.

Neden Yakıt Hırsızlığı…?
Firmaların en çok gider kalemlerinin başında araçlarda kullanılan akaryakıt gelmektedir.
Akaryakıtın sıvı olma özelliği ile kullanılan yakıtın ölçümü veya takibi çok zor olmaktadır. Bu güne kadar uygulanan mevcut sistemler(araç takip, sensor, Yakıt ölçüm cihazı, can-bus veri girişi vb.) ile denetim altına alınıyorsa da mevcut kullanılan uygulamalar yetersiz kalmaktadır. Fiyatının pahalı olması ve anında ticarete dönüştürülüyor olması nedeni ile suiistimal ve hırsızlıkların da başında gelmektedir.

Uygulamış olduğumuz sistemleri ile araç üzerinde yer alan ve yakıtın geçtiği tüm noktalar koruma altına alınarak gerek şoför suiistimalleri, gerekse dışarıdan yapılabilecek hırsızlıklar %100 engellenmektedir.

Tüm sektörün ihtiyacı olan YAKIT GÜVENLİK SİSTEMLERİ özellikle Lojistik, Taşımacılık, Nakliyat, Hafriyat, Beton Santralleri, İnşaat Firmaları, Belediyeler, Kamu kuruluşları, Gıda Dağıtım, Maden İşletmeleri, Enerji Santralleri vb. orta ve büyük boyutlu tüm ticari işletmelerin ihtiyacı olan ürünlerdir.
Ticari araç grupları başta olmak üzere (Tır, Kamyon, Kamyonet, Otobüs, Minibüs, Midibüs, Panel Van, İş Makineleri, Jeneratör, Yat, Tekne) tüm marka ve model araç gruplarına uygun standartlarda üretim yapmaktayız.

ÜRÜNLERİMİZİN MONTAJI İLE BİRLİKTE

DÜŞÜK MALİYET  İLE CİDDİ KAZANÇLAR SAĞLAYACAĞINIZI TAAHHÜT EDİYORUZ

İş Makine Grupları Mazot Depo Güvenlik Ürünleri

Arazide ve Şantiyelerde çalışan tüm araç gruplarına uygun YAKIT GÜVENLİK SİSTEMLERİ üretiyoruz.

Ürünlerimizin montajı sonrasında iş makinelerinde yakıt hırsızlığı %100 sona ermektedir. Son teknoloji ile üretilen ürünlerimiz ufak maliyet ile ciddi kazanç sağlamanız konusunda garanti vermektedir.

KEPÇE, GREYDER, EDER, ASFALT SERME MAKİNİNELERİ, KAMYON, KAMYONET BAŞTA OLMAK ÜZERE Tüm iş makinelerinin mazot depolarına uygun üretim yapıyoruz.

Arazide bilginiz olmadan araçlarınızın yakıt güvenliğini sağlayarak her türlü güvenliği taahhüt ediyoruz.

 

Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri

Firmamız Mazot veya Benzin ile çalışan tüm araç gruplarına

(TIR, KAMYON, KAMYONET, OTOBÜS, MİNİBÜS, PANELVAN, İŞ MAKİNELERİ, TRAKTÖR, JENERATÖR, YAT) uygun yakıt güvenlik ürünleri üretmektedir.

Her marka ve model araçların depo ölçülerine uygun mazot depo güvenlik ürünleri üreterek  yakıt hırsızlıklarını kesin önlemektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bizim ile irtibata geçiniz.

0544 294 00 44

 

Araçlarda mazot hırsızlıklarını %100 önleyen Mükemmel Sistemler.

Firmamız;
Fuel guard marka ürünleri ile ‘‘ARAÇLAR’DA AKARYAKIT HIRSIZLIKLARINI ÖNLEYEN SİSTEMLER’’ üretmektedir.
10 yılı aşkın süredir uluslararası standartlara uygun kendi modern tesislerinde üretmiş olduğu Fuel Guard marka yakıt güvenlik sistemleri ile firmaların en çok gider kalemi yakıt masraflarını kontrol altına alarak kayıp, kaçak ve hırsızlıkları %100 engelleyerek siz değerli firmalara ciddi tasarruf ve kazanç sağlamaktadır.

Akaryakıtın sıvı olması nedeni ile araç takip ve araç güvenliğinde kullanılan mevcut sistemler ve cihazlar (araç takip, sensor, Yakıt ölçüm cihazı, can-bus veri girişi vb.) yetersiz kalmaktadır.
Uygulamış olduğumuz Yakıt güvenlik sistemleri ile araç üzerinde bulunan yakıtın çalınabileceği tüm noktalar koruma altına alınmaktadır.

Tüm sektörün ihtiyacı olan YAKIT GÜVENLİK SİSTEMLERİ özellikle Lojistik, Taşımacılık, Nakliyat, Hafriyat, Beton Santralleri, İnşaat Firmaları, Belediyeler, Kamu kuruluşları, Gıda Dağıtım, Maden İşletmeleri, Enerji Santralleri vb. orta ve büyük boyutlu tüm ticari işletmelerin ihtiyacı olan ürünlerdir.
Ticari araç grupları başta olmak üzere (Tır, Kamyon, Kamyonet, Otobüs, Minibüs, Midibüs, Panel Van, İş Makineleri, Jeneratör, Yat, Tekne) tüm marka ve model araç gruplarına uygun standartlarda üretim yapılmaktadır.

Ticari araç grupları başta olmak üzere (Tır, Kamyon, Kamyonet, Otobüs, Minibüs, Midibüs, Panel Van, İş Makineleri, Jeneratör, Yat, Tekne) tüm marka ve model araç gruplarına uygun standartlarda üretim yapılmaktadır

Türkiye de kendi tesislerimizde üretip Dünyanın birçok ülkesine ihracatını yapmış olduğumuz Fuel Guard markalı yakıt güvenlik sistemlerimizi tanıtmak ve ücretsiz uygulama yapmak amacı ile firmanız ile görüşmek arzusundayız.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.