Bugüne kadar birçok firmanın araçlarında YAKIT HIRSIZLIKLARINA KARŞI önemli çözümler sunduk.

2008 yılından beri hizmet veren firmamız için YAKIT GÜVENLİK ürünleri siz değerli firmalara ciddi kazançlar sağlamıştır.

Bilindiği üzere akaryakıtın pahalı olduğu ülkemizde ve Dünyada araçlarda akaryakıtın (mazot-benzin ve fueloil) sürekli hırsızlıklara maaruz kalmaktadır. İşte bu noktada ürünlerimiz siz değerli firmalara can suyu gelmektedir.
Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Reklam Fabrikası için kısaca; “İzmir’de Web tasarımı konusunda uzmanlaşmış bir Reklam Ajansı”diyebiliriz.

Reklam Fabrikası’nı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada İzmir’deki benzer reklam ajanslarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır reklam ve tanıtım alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki Reklam Fabrikası, diğer reklam ajanslarından ya da web tasarım firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Reklam Fabrikası ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 
Belki hiç bir web tasarım yada reklam ajansının yapmadığı kadar çok tasarım, web tasarımı, web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer reklam ajanslarından ve web tasarım firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve web tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Reklam Fabrikası’nı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoru

Firmamız akaryakıt ile çalışan tüm araçlara özel YAKIT GÜVENLİK SİSTEMLERİ üretim, satış ve pazarlamasını  yapmaktadır.

Tüm model ve marka araçların yakıt Bilindiği üzere araçlarda kullanılan yakıtın sıvı olma özelliği nedeni ile takibi, kontrolü veya hesaplamaları net olarak  yapılamamaktadır. Bu güne kadar bir çok sistemler ile (araç takip, sensor, can bus veri girişi vb…) takip ve kontrol altına alınıyor gibi görünse de sistemin gerçek takibi veya ölçülebilirlik özelliği çok zor olduğundan kayıp ve kaçaklar fazla yaşanmaktadır.

Firmamız; yakıt giderlerinizi kontrol altına alarak yaşanılan fazla sarfiyatın önüne geçerek bilginiz dışında yaşanan yakıt hırsızlıkları engellenmektedir.

Firmamız ‘’ARAÇLAR’DA AKARYAKIT HIRSIZLIKLARINI ÖNLEYEN SİSTEMLER’’ üreterek sektörde bir ilke imza atmıştır