İş Makine Yakıt Güvenlik Sistemleri

 

4

 

Ürünlerimiz tüm marka ve model iş makine gruplarının mazot depolarından mazot çalınmalarını ve hırsızlıklarını önleyerek firmalara ciddi tasarruf sağlamaktadır.

Arazide ve şantiyede çalışan tüm iş makinelerinin mazotu her türlü ortamda suistimale maruz kalmaktadır. Bu güne kadar bir çok sistemler ile yakıt çalınmaları engelleniyor olsa da mazotun sıvı olma özelliği nedeni ile korunması ve hırsızlıkların engellenmesi yeterli gelmemektedir.  Ürünlerimiz bu güne kadar yapmış olduğu işlevler ve örnekleri ile kesin koruma sağlamaktadır. Ufak maliyetler ile ciddi tasarruf sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Montajı sonrasında mazot hırsızlıkları %100 önlenerek güvenli bir sistem oluşturmaktadır.

Arazide veya şantiyelerde çalışan iş makinalarının mazot hırsızlıkları koruma altına alınmaktadır.Mazot güvenliği iş makine mazot hırsızlıklarının önlenmesinde kesin çözüm sunmaktadır.

Ürünlerimiz iş makine gruplarının tamamında kullanılmaktadır. Eskavatör, silindir, asfalt makineleri, hafriyat kamyonları, kepçe, eder, beton pompası, transmikser, jeneratör, forklift vb. tüm araç gruplarına uygulanmaktadır.

Firmamız teknoloji ve iş makinalarında faliyet gösteren gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek arazide ve şantiye alanında çalışma yapan tüm iş makine gruplarında yakıtın çalınmaması için proje sunmaktadır.

Şirketimiz kalite ve hizmet anlayışını bir yaşam biçimi kabul ederek. Sektörde tek üretici firma özelliği başta olmak üzere pazarda lider firmadır.

 

Volvo İş Makine Grupları Mazot Depo Koruma Kapağı
Volvo İş Makine Grupları Mazot Depo Koruma Kapağı

 

JCB İş makine Mazot Depo Koruma Sistemi
JCB İş makine Mazot Depo Koruma Sistemi
Caterpıllar İş Makine Gruplarına Uygun Mazot Depo Koruma Sistemi
Caterpıllar İş Makine Gruplarına Uygun Mazot Depo Koruma Sistemi
Jhon Dere İş Makine Yakıt Depo Koruma Kapağı
Jhon Dere İş Makine Yakıt Depo Koruma Kapağı

İş Makine Yakıt Güvenlik Sistemi

Çelik Gövde
Çelik Gövde

1373809981495

İş Makinası Yakıt Güvenlik Sistemi

İş Makinası Yakıt Güvenlik Sistemi İş Makinası Yakıt Güvenlik ve İzleme Sistemi

Her Türlü İş Makine ve Arazi Araçlarına Uygun Üretim Yapılmaktadır.
İş Makinası Yakıt Güvenlik Sistemiİş Makinası Yakıt Güvenlik Sistemi