Alarmlı Elektronik Uydu Takipli Yakıt Güvenlik Cihazı

  • assets/img/projeler/2303230817.jpg

Araç takip sistemli yakıt güvenlik cihazı, araçlarda yapılabilecek yakıt hırsızlıklarına karşı anında bilgi akışı sağlamaktadır. Aracın mazot depo kapak girişine yerleştirilen cihaz ile mazot deposuna yapılabilecek en küçük müdahalede merkeze uyarı bildirimi göndermektedir. Alarm, dörtlü flaşör, merkeze bilgi verme özellikleri ile yakıt hırsızlığı gerçekleştiği an zaman kaybına uğramadan araç yakıt hırsızlarına karşı koruma altına alınmaktadır. Tüm model ve marka araçlara uygun ölçülerde üretilmiştir. Kablolu ve kablosuz olarak 2 farklı ürün grubu bulunmaktadır. Mevcut araç takip sistemleri ile de entegre çalışmaktadır.

Özellikle park ve bekleme alanlarında istirahate çekilen araçlar için son derece etkili bir sistemdir. Şoförlerin araçlarında rahat bir şekilde uyumasını sağlamaktadır. Ayrıca şoförlerin araç başında olmadığı durumlarda da araç yakıt hırsızlıklarına karşı koruma altına alınmaktadır. Mazot deposuna müdahale olması durumunda anlık olarak alarm devreye girer, yetkili kişilere uyarı gönderir ve mesaj sistemi ile anlık veri aktarır. 

Yakıt güvenlik cihazı süzgeçli alt yapısı sayesinde anti syphon görevi görmektedir. Yüksek mukavemetli yapısıyla darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Hortum, huni ve benzeri araçlarla yakıtın çalınmasını engellemektedir. Buna ilaveten; şamandıra, mazot depo alt tapa ve mazot filtreleri için de ayrı ayrı yakıt depo güvenlik ürün grubu bulunmaktadır.

Alarmlı yakıt güvenlik cihazı; tır – çekici, kamyon – kamyonet gibi özellikle uluslararası taşımacılık alanlarında kullanılan ticari araçlarda son derece etkili güvenlik sağlar. Uygulanan alarmlı yakıt güvenlik sistemi ile araç sahipleri tek seferlik temin etmeleriyle birlikte öngörülemeyen maliyetlerden kurtulur.