Bursa Mazot Güvenliği - Bursa Yakıt Güvenliği

2019-07-23 23:13:02

2022 yılı mayıs ayı itibariyle yapılan Bursa’daki ticari araç sayısı istatistiklerine göre; Bursa’daki toplam 1 milyon 20 bin 13 aracın %43,59’luk kısmı ticari araçları kapsamaktadır. Bu istatistiğin gösterdiği üzere Bursa ticari araçların kullanımında Türkiye’nin önde gelen şehirlerinde biridir. Ticari araçların çokça kullanıldığı şehirlerde yakıt hırsızlığı olayları da bir o kadar çok yaşanmaktadır.

Yakıt fiyatlarının artmasıyla birlikte yakıt hırsızlığı olaylarında artış gözlenmiştir. Bu artışın sebep olduğu maliyet yükünü çoğu firma belli teknolojik tedbirler alarak önlemeye çalışmıştır. Fakat teknolojik tedbirlerin yanılma payı riskinden dolayı firmalar yakıt güvenliği konusunda istenen memnuniyete ulaşamamıştır.

Yakıt hırsızlığı olaylarına karşın Depo&Kit ürettiği profesyonel mekanik ürünleriyle yakıt güvenliğinde etkili çözümler sunmaktadır. Kendi üretimi olan yakıt güvenlik sistemleri sayesinde firmalar yakıt hırsızlığının sebep olduğu maliyet yükünden kurtulmaktadır. Sizde yakıt güvenlik ürünleri hakkında bilgi almak için +90(212) 671 16 05  telefon numarasından veya info@yakitguvenligi.com mail adresimizden bizlere ulaşıp yakıt güvenlik ürünleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.