Frigofrik ve Soğutucu Araç Yakıt Güvenlik Sistemleri

Frigorifik ve Soğutucu Araç Yakıt Güvenlik Sistemleri

Soğuk zincirde kullanılan frigorifik araçların yakıt depo tanklarından mazot hırsızlıkları oldukça fazla yaşanmaktadır. Araç model markalarına göre değişiklik gösteren mazot depo tankları, bazı araçlarda bağımsız bazılarında ise direk kendi mazot depolarından soğutucu sistemine bağlı çalışmaktadır. Her iki sistemde de yakıt çalınmaları sıklıkla yaşanmaktadır. Özellikle frigorifik kamyon ve kamyonet gibi ticari araçlarda bu suistimal çok daha fazla yaşanmaktadır.


Depo&Kit ürünlerimiz soğutucu ve firigorifik araçların yakıt depolarından yapılabilecek mazot hırsızlıklarını tamamen önlemektedir. Depodan klimaya giden tüm sistem kontrol altına alınarak gerek araç şoförü gerekse dışarıdan yapılabilecek mazot hırsızlıkları önlenmektedir.


Frigorifik ve Soğutucu Araç Yakıt Güvenlik Sistemleri


Soğuk gıda taşımacılığında park durumunun fazla olması nedeniyle mazot hırsızlıklarının yaşanması daha sıklıkla olmaktadır. Bu durumlarda konaklama yerlerinde park halinde bulunan araçlar için mazot depo güvenliğinin sağlanması gerekmektedir. Mazot güvenlik cihazları, araçların mazot depo dolum ağzına uygun olarak üretilmiştir. Kırılmaz, paslanmaz, yüksek mukavemetli yapısıyla darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Depo&Kit ile son teknoloji olarak üretilmiş mazot depo güvenlik cihazları sayesinde mazot hırsızlıklarına önlem alabilirsiniz.
Firigo ve termoking soğuk zincir grubu araçlarda yaşanan mazot hırsızlıklarına karşı ilk ve tek çözüm Depo&Kit ürünleridir.