Alarm ve Uydu Takip Sistemli Yakıt Güvenlik Cihazları

  • assets/img/projeler/2058726047.jpg

Alarmlı ve uydu takipli araç takip entegreli yakıt güvenlik cihazı, özellikle yakıt tüketimi fazla olan ticari araçların yakıt tüketimi, yakıt hırsızlığı olaylarını kontrol altına olarak firmanın büyümesinde önemli rol oynayan teknolojik güvenlik ürünüdür. DEPOKİT, birçok farklı sektörde aldığı geri bildirimler neticesinde yakıt hırsızlığının firmalara verdiği büyük zararların önüne geçerek maddi büyümelerine yardımcı olacak yakıt depo güvenlik sistemleri geliştirmiştir.

Geliştirilen yakıt depo güvenlik sistemleri, aracın yakıt girişinin ilk başladığı yakıt depo kapağından yakıtın motor bölümüne ulaşmasına kadar geçen sürede tüm aksamı koruma altına almaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi koruma aparatı yakıt depo güvenlik sisteminin birer parçasıdır.  DEPOKİT, sunduğu profesyonel çözümler ile ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen güvenlik cihazlarıdır.

Yıldız Teknik ve İstanbul Üniversitelerinin Ar-Ge merkezlerinde uzun yıllar çalışılmış teknolojik ürünler olan yakıt depo güvenlik sistemleri, ülkemizde birçok taşımacılık sektörünün dev markaları tarafından tercih edilmektedir. DEPOKİT yakıt depo güvenlik cihazlarının tercih edilme nedenlerinden en önemlisi, aracın yakıt hırsızlığı esnasında karşılaşacağı ilk müdahalede elektronik uydu takipli entegre sistemi sayesinde firmaya uyarı göndermektedir. Uydu  takipli araç takip sistemi devreye girdiği andan itibaren araçta uyarı ve flaşörler devreye girerek şoförün de uyarılması sağlanmaktadır. Bu neticede araç yakıt hırsızlıklarına karşı TAM KORUMA altına alınmaktadır.