Tır - Çekici - Kamyon - Kamyonet Yakıt Depo Güvenlik Cihazı

  • assets/img/projeler/2472722749.jpg

Tır - çekici, kamyon ve kamyonet araçlar yakıt depo güvenlik sistemleri,  araçların yakıt depolarından mazot hırsızlıklarını engelleyen sistemlerdir.  Tır - çekici, kamyonlar yakıt hırsızlıklarının en çok görüldüğü araç gruplarındandır. Firmalar her yıl yakıt hırsızlıklarından milyonlarca lira zarar görmektedir. DEPOKİT markası firmalarının bu ortak sorununa çözüm üretmek adına Yıldız Teknik ve İstanbul Üniversitelerinin Ar-Ge merkezlerinde uzun yıllar çalışarak şuan firmalarının hizmetine sunduğu yakıt depo koruma ürünlerini üretmiştir.

DEPOKİT yakıt depo koruma sistemi sayesinde tır - çekici, kamyon, kamyonet gibi araçların yakıt depoları yakıt depo kapağından itibaren koruma altına alınmaktadır. Araç şoförü başında olsa da olmasa da aracın yakıt hırsızlıklarına karşı %100 koruma altına aldığı bu yakıt depo güvenlik cihazları sayesinde firmalar her yıl milyonlarca lira zarardan kurtulmuştur. 

Yakıt depo koruma bloğu sayesinde yakıt hırsızlıklarından ilk müdahaleyi önleyerek yakıt depo şamandırasından, alt tapa bölgesine kadar yakıt deposu tam koruma altına alınmaktadır. Ayrıca DEPOKİT sunmuş olduğu profesyonel çözümler ile ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen güvenlik cihazlarıdır.