Depo Kit  Markasının Diğerlerinden Farkı Nedir...? Çünkü;

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. DEPO KİT üretim, satış, servis, proje ve montaj hizmetlerine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli Ar–Ge (araştırma geliştirme) yapıyoruz."
Sektörde kendisini tek gören firmaların yapmadığı kadar çok araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunuyoruz. Yakıt güvenlik sistemleri konusunda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için en tasarruflu şekilde sunmaya çalışıyoruz.

"Ürün çeşitliliği (Tüm araç model ve marka guruplarına uyumlu oluşu)."
Bugüne kadar 2.5 milyon araçta ürünlerin kullanılıyor olmasının nedeni Türkiye ve Dünya’da 185 marka 450 model ürün çeşidi ile her model ve markaya uyumlu yakıt güvenlik sistemi ürünlerinin üretiliyor olması.

 "Kendi üretim tesisimiz ile kalite ve fiyat avantajının sağlanması."

Türkiye’de tek ve ilk üretim tesislerinin DEPO KİT markası ile üretiliyor olması fiyat ve ürün çeşitliliği anlamında ciddi avantajlar sağlaması.

 ‘‘ Standartlara uygun kaliteli ürünlerin üretilmesi’’

DEPO KİT Ürünlerimiz Avrupa standartların da özel alaşımlı, paslanmaz ve dayanıklılıkta birinci sınıf malzemeden üretilmesi ve 2 yıl garantili oluşu.

 ‘‘Yaygın servis ve hizmet ağını sahip olması’’

Dünyanın bir çok ülkesinde bayi alt yapısı, merkez ofislerinin bulunması. Türkiye geneli 7 bölge müdürlüğü 32 bayi ağı ile yaygın servis ve hizmet ağı ile müşteri ihtiyaçlarına anında yanıt veriyor olması.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve inatçı bir disiplinle çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette DEPO KİT’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizden hizmet aldıkça neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.