İş Makinesi Yakıt Depo Güvenlik Cihazı

  • assets/img/projeler/2845923427.jpg

Şantiyelerde kullanılan tüm iş makinaları kullanım esnasında veya şantiyelerin mesai bitimi sonrasında karşılaşacağı mazot çalınma olayları inşaat firmalarına büyük maddi zararlar vermektedir. İnşaat sırasında bu konuda yaşanan mazot hırsızlıklarına kaliteli, profesyonel ürünler olmaksızın kesin çözüm üretmek mümkün değildir.

Depo&Kit şantiyelerde büyük maddi zararlar ile sonuçlanan mazot çalınmaları riskine karşı geliştirdiği yakıt koruma cihazını uydu takipli elektronik sistemler ile entegre edebilmektedir. İş makinelerinde yakıt hırsızlığı müdahaleleri sırasında anında alarm ve firmaya bildiren uyarı sistemi sayesinde Depo&Kit yakıt depo güvenlik cihazı kullanan tüm iş makineleri yakıt çalınmalarına karşı tam koruma altına alınmaktadır.

Yakıt Güvenlik Cihazı Hangi Marka – Model İş Makinelerine Uygulanmaktadır?

Yakıt güvenlik cihazı; ekskavatör-kepçe, beko-loader, greyder, finişer, asfalt makinesi, transmikser gibi iş makine grubuna dâhil edilen araçlardan; Bomag, Bitelli, Caterpillar, JCB, Asimato, Çukurova Makina, Hidromek, Hitachi, Hyundai, Komatsu, Massenza, Mitsubishi, Volvo, Wacker Neuson markalarına uygulanabilmektedir. Bu markaların dışındaki markalar için gerekli yakıt depo bilgileri alındıktan sonra yakıt depo güvenlik sistemi uygulanabilmektedir.