Forklift ve İstif Makinaları Yakıt Güvenlik Sistemleri

Forklift ve İstif Makinaları Yakıt Güvenlik Sistemleri

Forklift ve İstif Yakıt Güvenlik Sistemleri

İş sahalarında kullanılan forklift, istif ve buna benzer araçların mazot depolarından da yakıt hırsızlıkları çok yoğun yapılmaktadır. Çoğu işletme bu tür araçların şirket içerisinde çalıştığını var sayarak yakıt hırsızlıklarının yaşanmadığını veya yaşanmayacağını ön görmektedir. Aslında her araçta olduğu gibi bu iş makinelerinden de içeriden ve dışarıdan hırsızlık yapılmaktadır. Depokit forklift ve istif makinelerinde yakıt hırsızlıklarını önlemede en etkin çözümlerdir. DEPOKİT mazot güvenlik cihazları sayesinde forkliftlerin mazotları güven altına alınmaktadır. 

İstif Makinaları Yakıt Güvenlik Sistemleri

Yükleme alanlarında kullanılan istif makinalarında iş sahası içerisinde olsa bile mazot hırsızlığı yaşanmaktadır. Siz bu mazot güvenlik problemleri yüzünden yüzlerce lira zarara uğrayabilirsiniz. Mazot güvenliğinizi DEPOKİT mazot güvenlik cihazları sayesinde sağlayabilirsiniz.


Forklift ve İstif Makineleri Yakıt Depo Güvenlik Montaj Sistemi

Forklift bir iş makinasıdır.Önünde bulunan çatal veya kabin ile yüklenen yükü herhangi bir yere taşır.Belirlenen bir rafa veya araca yükleme yapmak için kullanılmaktadır. Mazot ve benzin ile çalınan forkliftlerin yakıt depoları sürekli suistimale maruz kalmaktadır.Depokit marka yakıt güvenlik sistemleri ile forkliflerden yakıt hırsızlıklar? %100 önlemektedir.

Mazot tankı ağzına yerleştirilen özel tasarlanmış süzgeç (anti-syphon) sistemi montaj? yapılmaktadır.Ürünün montajından sonra depoya giren yakıtın tekrar geri çekilemez. Uygulama her marka ve model forklift gruplarına özel yakıt güvenlik sistemi montajı yapılmaktadır.