Otobüs Minibüs Midibüs Panelvan  Araçları Yakıt Güvenlik Sistemleri

Otobüs Minibüs Midibüs Panelvan Araçları Yakıt Güvenlik Sistemleri

Depokit otobüs, minibüs, midibüs ve buna benzer panel van araçların yakıt depolarından mazot hırsızlıklarını engelleyen sistemler üretmektedir.

Profesyonel çözümler ile ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen güvenlik cihazlarıdır.

Sistem;

Depo giriş ağzına yerleştirilen süzgeçli anti-syphon ürün sayesinde yakıtın hortum veya benzeri aletler ile  bidon veya farklı tanklara çekilmesi mümkün olmamaktadır. Özellikle park halinde bekleyen otobüs ve gruplarının depo kapakları korumasız olduğundan yakıt hırsızlığı çok kolay gerçekleşiyor. Bu durumun en önemli çözüm DEPOKİT yakıt güvenlik cihazlarıdır.


Otobüs  Yakıt Güvenlik Sistemleri


Toplu taşımada kullanılan Otobüs, minibüs, midibüs vb. araçların yakıt depolarından mazot hırsızlıklarını önleyen ürünlerdir. Şehirler arası, Belediye otobüsleri, Servis araçları, Turistik gezi otobüs ve minibüsleri başta olmak üzere tüm sektörün yaşadığı en büyük sorunların başında mazot hırsızlığı gelmektedir. Otobüslerin ve minibüslerin park, bekleme ve  konaklama yerlerinde yaşadığı mazot hırsızlıklarına karşı DEPOKİT mazot koruma cihazları sayesinde çözüm bulmaktadır. Mazot fiyatlarının artması ile mazot hırsızlıklarının doğru orantıda artması araç sahiplerini de zor duruma sokmaktadır. Otobüs sahiplerinin mazotlarını güven altına alabilmesi yalnızca mazot koruma güvenlik cihazları sayesinde olmaktadır. Mazot depo güvenlik kilidi sayesinde mazot hırsızlıkları sayesinde önlem alıp özel üretilen bu yakıt güvenlik cihazları sayesinde uyarı ile hırsızlığa engel olunmaktadır.


Mercedes Otobüs minibüs yakıt depo güvenlik ürünü.

Travego, 403, 304, sprenter, vito mazot depo güvenlik ürünleri

Temsa Otobüs Yakıt Güvenlik Sistemi

BMC Otobüs yakıt depo güvenlik ürünleri

Otokar, Sultan, Karsan marka otobüs ve minibüs yakıt depo güvemlik ürünleri

Setra otobüs yakıt depo güvenlik Ürünleri

Neoplan Otobüs yakıt depo güvenlik ürünü

Mitsubishi otobüs ve minibüs yakıt depo güvenlik ürünleri

Isuzu mazot depo güvenlik ürünleriOtobüslere göre yakıt hırsızlıklarının daha az yaşandığı minibüs ve midibüs araçlarında yine ihtiyaç olan mazot koruma yöntemleri arasında DEPOKİT mazot koruma cihazları yer almaktadır. Yakıt alımlarında varış noktasına göre mazot alıp fazla mazot almanıza engel olan mazot hırsızlıklarına karşı mazot koruma güvenlik cihazı montajı yaparak bu konuda yaşadığınız sorunlara son verebilirsiniz.


Panelvan  Araçları Yakıt Güvenlik Sistemleri


Yük taşımak için kullanılan panelvan araçlarda yüklenen yükün güvenliği kadar mazot güvenliği de önem arz etmektedir. Siz de mazot deponuzu güvene alarak yüzlerce lira maddi kayıplara karşılık yakıt güvenlik cihazları tercih etmelisiniz. DEPOKİT tüm bu sorunlarınıza çözüm olması için son teknoloji üretilen mazot koruma cihazları ile hizmetinizdedir.

Alarmlı uydu takip ve mekanik olmak üzere sistemlerdir.

Alarmlı ve uydu takipli sistemlerin çalışma prensibi;

GSM modülü ile aracın can busuna monte edilmektedir. Depo kapağı kullanıcı haricinde açılması durumunda uzaktan direk alarm, SMS ve merkeze anlık uyarı bilgileri göndermektedir. Mevcut kullanılan araç takip sistemlerine de kolaylıkla entegre edilen bu sistem ile mazot depo kapağı açılıp kapanma sayısı, alınan yakıt litresi, aracın yaktığı litre vb. tüm bilgileri de alma imkanı sağlamaktadır.


Ürünün teknik özelliği;

Ürünün montajı hızlı ve kolaydır. Bir aracın montaj süresi yaklaşık 20 dk sürmektedir. Cihaz aracın kendi depo boğaz yapısına uygun üretildiğinden her model ve marka araca uygulanmaktadır.

Montaj esnasında aracın mevcut kapağı çıkartılarak 8 mm kalınlığında süzgeç yerleştirilmektedir. Cihazın içerisinde bulunan elektronik chip ile iletişim sağlanmaktadır.

Süzgeç ve kapak arasına sensör ve alıcı yerleştirilmiştir. Bu sayede açma kapama anında uyarı iletmektedir. Fiyatı son derece uygun olan bu ürünler sayesinde yakıt depoları güvenlik altına alınmaktadır.


Ayrıca,

Araçlar da yakıtın geçtiği tüm noktalar kapatılmaktadır. Sistem sadece depo kapağı ile sınırlı kalmamaktadır. İstenilmesi durumunda kullanıcıların (şoför) yakıt almaması için de ayrı aparatlar mevcuttur. Bunlar, şamandıranın açılmaması, mazot deponun alt tapa aparatı, mazot filtreleri, hortumlar veya araçta yakıtın geçtiği tüm noktalar güvenliğini sağlamaktayız.

Bu önlemler ile gerek şoför gerekse dışarıdan hiç bir şekilde yakıt alınması mümkün olmamaktadır.