DEPOKİT Yakıt Koruma Sistemleri

2020-09-27 16:42:48

DEPOKİT, tüm araçlarda marka ve model farketmeden AR-GE merkezinde her marka ve modele özel yakıt koruma sistemli geliştirmiştir. Her marka ve model aracın yakıt depo boğaz çapı, yakıt depo boğaz derinliği, şamadıra tipi, mazot filtresi boyutu, yakıt depo fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak araştırma - geliştirme faaliyetleri sürdürmüştür. 

DEPOKİT Yakıt  Koruma Sistemleri en önemli özelliği gerek şehir içi yollarda gerek uluslararası yollarda gerek ise şantiye alanlarında her mevsimde %100 performans ile çalışmaktadır. Ayrıca marka geliştirmiş olduğu yakıt depo güvenlik sistemlerine 20 yıllık ürün garantisi vermektedir.

Çekici (TIR) Yakıt Koruma Sistemleri

Çekiciler gittikleri yollarda sürekli yakıt deposu dolu yolculuk yapmaktadır. Yakıt deposu dolu bir çekicinin mazot hırsızlığı olayı ile büyük maddi zararlar yaşamaktadır. Bu zararlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen tüm araç sahipleri DEPOKİT yakıt koruma sistemleri tercih etmektedir.


Kamyon Yakıt Koruma Sistemleri

Hafriyat ve yük taşımacılığı yapan kamyonlar en fazla yakıt hırsızlığı yaşayan araçların başında gelmektedir.


Otobüs - Midibüs - Minibüs Yakıt Koruma Sistemleri

Yolcu taşımacılığı yapan firmaları büyük ölçüde etkileyen yakıt hırsızlıkları maliyetleri yüzünden artık firmalar kurumsal yakıt koruma sistemi hizmetine ihtiyaç duymaktadır. 


İş Makineleri Yakıt Koruma Sistemleri

Kazık makineleri, kazıyıcı, loader, greyder gibi büyük yakıt tüketimi olan araçlar haliyle yakıt depo kapasitesi büyük hacimdedir. Yakıt depo kapasitesi çok olduğu için yakıt hırsızlıklarının hedefi halindedir.


Tarım ve Zirai Araç Yakıt Koruma Sistemleri

Tarlada kullanılan traktör, biçerdöver gibi tarım ve zirai araç grubundaki araçlar park edildiği konumlarda yakıt hırsızlıklarının hedefi olarak gözükmektedir.

İstif Yakıt Koruma Sistemleri

Forklift ve Manitou gibi istif makinaları diğer araçlar kadar yüksek kapasite yakıt depo hacmi olmasa da iş merkezlerinde birçok yakıt hırsızlığı olayları ile karşılaşılmaktadır. 

Jeneratör Yakıt Koruma Sistemleri

İş merkezleri veya alışveriş merkezlerinde büyük kapasiteli jeneratör sistemleri yakıt hırsızlıkları konusunda hedef olarak gözükmektedir. Yakıt deposunda bulunan çok miktarda mazot sayesinde yakıt depo güvenliği ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.