Kamyon Yakıt Depo Koruma Sistemleri

2021-03-29 22:17:44

Kamyonların yakıt depolarından yakıt çalınmasını engelleyen sistemler olarak bilinir. Ürünün montajı esnasında mükemmel bir koruma sağlanır ve yakıt çalınması önlenir. Kamyon depolarından mazot hırsızlığı sistem sayesinde kesinlik ile engellenir. Profesyonel çözümler ile ülkemizin ve dünyanın en çok tercih edilen güvenlik cihazları olarak bilinir.

Bu sistemi açıklayacak olur isek depo ağzına yerleştirilen süzgeçli anti-syphon ürün sayesinde yakıtın hortum ya da benzeri aletler ile bidon ya da farklı tanklara çekilmesi mümkün olmaz. Kamyon yakıt depo koruma sistemleri özellik ile park halinde bekleyen kamyon  depo kapakları korumasız olduğundan mütevellit mazot hırsızlığı da çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Alarmlı uydu takip ve mekanik olmak üzere sistemler olan bu yakıt depo koruma sistemleri ise alarmlı ve uydu takipli sistemlerin çalışma prensibi ise GSM modülü ile aracın can busuna monte edilir. Depo kapağı kullanıcı haricinde kullanılması durumunda ise uzaktan doğrudan alarm ve sms ile merkeze anlık bir şekilde uyarı bilgileri gönderilir. Mevcutta kullanılan araç takip sistemlerine de kolaylık ile entegre edilen bu sistem ile yakıt depo koruma sistemleri açılıp kapanır iken alınan yakıt litresi ve aracın yakmış olduğu litrede bütün bilgileri alma imkânı sağlar.

Eğer bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyor iseniz sitemizin iletişim bölümü üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Araçların mazot depo kapak kısmı ise normalde kilit ya da anahtarlı plastik benzeri malzemelerden yalnızca aç kapa görevi sağlanır. Bu kapak üzerinde ise her türlü suiistimal ve anti sifon ile yakıt dışarı çekilebilir. Bu gibi bilgilere ulaşabilmek için lütfen bizlere ulaşın.