Mazot Depo Koruma

2019-03-11 23:49:54

Taşımacılık sektörü firma maliyetleri göz önüne alındığında en önemli gider başlıkları arasında mazot giderleri en başta yer almaktadır. Bu durumda maliyetleri kontrol altında tutmak istendiğinde ilk güvence altına alınması gereken konu mazot güvenliği olmalıdır. Özellikle yurt dışı taşımacılık yapan firmalar hem kendi personelinin yakıt suistimali ihtimaline karşı hem de yurt dışında dinlenme tesislerinde yakıt hırsızlığı çetelerine karşı önlem almak zorundadır.

Yeni model araçlara göre eski araçların yakıt tüketimi de bir hayli fazladır. Kıyaslama yapıldığında neredeyse yarı yarıya fark eden bu durumda eski araçlar ile taşımacılık yapan firmalar araçlarında yakıt güvenliği konusunu es geçmemelidir. Mazot depo koruma ihtiyacını ilkel yöntemler ile sağlamak isteyen firmalar maliyetleri kontrol altında tutma çabaları boşa gitmektedir. Çünkü beklenmedik yakıt hırsızlığı durumunda uzakta olan aracına müdahale edememenin yanında şoförünün de can güvenliği tehlike altına girmektedir. Tüm bu risklere karşı DEPOKİT markası sizin tüm bu sorunlarınıza çözüm olması açısından üniversitelerin işbirliğinde son teknoloji kullanarak tüm marka ve modellere uyumlu yakıt güvenlik sistemi ürünleri üretmektedir.

Eski model araçların fazla yakıt tüketimi yanında yakıt hırsızlığı ile maliyetler iyice kontrolden çıkmaktadır. Firma olarak bu duruma en azından tek seferlik  bir maliyeti olan yakıt güvenlik depo kapağı satın alarak maliyeti bir taraftan da kontrol altına alması en mantıklı davranış olacaktır. Yeni araçlarda da yine mazot depo koruma ihtiyacı var fakat yakıt tüketimi konusunda maliyeti biraz düşük olduğu için yakıt güvenliği sağlanması durumunda firmada güzel bir maddi denge kurulabilir. Siz de en önemli maliyetlerden bir tanesi olan yakıt alışverişinizi DEPOKİT markası ile kontrol altına alabilirsiniz. DEPOKİT tüm şoförlere kazasız belasız yolculuklar olmasını diler.