Mazot Depo Koruma Aparatı

2019-03-18 23:53:55

Akaryakıt hırsızlıklarının artması ile beraber firmalar büyük zararlara girmektedir. Hırsızların tespit edilememesi, bürokratik işlemlerin uzun sürmesi, firmaların bununla uğraşacak zamanlarının olmaması nedeniyle genellikle hırsızlarının yanına kalmaktadır. Bir depo mazotun maliyetinin ülkemizde yüksekliği ve uzun yola çalışan araçların depo hacimlerinin fazlalığı zararın boyutunu arttırmaktadır. Depo&Kit’in ileri teknoloji ile üretilmiş mazot deposu koruma sistemi ile firmaların yakıt güvenliği sağlanmaktadır. Karşılaşılan hırsızlık yöntemlerinin incelenmesi ve uzun vadeli araştırmalar ile depolardan yakıtın çekilebileceği tüm alanlar mazot depo koruma aparatı ile hırsızlığa karşı korunaklı hale getirilmektedir.

Mazot Deposu Koruma Yöntemleri

Depo&Kit depo, akü ve lastik hırsızlıklarına karşı bulduğu çözümler ile birçok ulusal ve global firmanın ilk tercihi olmaktadır. Mazot depo kapağı ile başlayan güvenlik aşamaları filtre ve vanalara kadar devam etmektedir. Öncelikle fabrikasyon mazot kapakları değiştirilmektedir. Çünkü bunlar hırsızların kolayca açabileceği ve kırabileceği yapıda üretilmektedir. Şifreli ve dayanıklı kapaklar hırsızların işi zorlaşmaktadır. Daha sonra mazot depo şamandırası, alt tahliye tapası değiştirilerek çelik aparatlar yerleştirilmektedir. Son olarak mazot depo koruma aparatı rekorlar, vanalar ve filtrelere yerleştirilmektedir. Depo&Kit’in her bölgeyi kapsayan mazot depo koruma işlemleri ile depodaki mazot güvenli hale gelmektedir. Şoförler hırsızlıkları düşünmeden rahatça dinlenebilmektedir. Firma sahipleri de bu şekilde ortaya çıkan sürpriz giderleri dert etmemektedir.

Mazot Depo Güvenliği Fiyatları

Alınan önlemlere rağmen hırsızlar her gün yeni bir teknik uygulamaktadır. Depo&Kit korumasından geçemeyen hırsızlar genellikle mazot depolarına zarar vermeyi ve delerek mazot almayı tercih etmektedir. Ancak bu durumda da araçlara monte edilen alarm sistemi devreye girmektedir. Mazot deposuna yönelen olumsuz bir eylem esnasında sisteme tanımlanan telefon numarasına mesaj gönderen sistem aynı zamanda çağrı da göndermektedir. Firmaların merkez takip ofisleri bulunuyor ise burada da alarm modu çalışmaktadır. Böylelikle hırsızlara karşı etkin bir mücadele gerçekleşmektedir. Mazot depo koruma aparatı araçlara daha önce yerleştirilmiş ve aktif şekilde kullanılan mobil takip yazılımlarına entegre edilebilmektedir. Mazot hırsızlıklarının riskleri karşısında şamandıra, tapa, rekor, vana ve mazot depo kapağı güvenliği fiyatları oldukça makuldür. Uzun yıllar kullanılabilen sistemler firmaların sigortası konumundadır.