Mazot Depo Koruma Ürünleri

2019-04-03 00:02:47

Mazot fiyatlarının yükseldiği ve önemli bir maddi değere kavuştuğu ülkemizde yakıt hırsızlıkları da yaygınlaşmaktadır. Ne yazık ki organize bir şekilde bu işi yapanların yanında aynı mesleği icra eden kişilerin de mazot hırsızlığı yaptığı görülmektedir. Daha da önemlisi firmaların çalışanlarının karıştığı hırsızlık olaylarına da sıkça rastlanmaktadır. Bu nedenle çok araçlı firmalar ile şantiye hizmetlerinde insan eline bırakılmamış güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Depo&Kit’in uzun ARGE çalışmaları sonunda geliştirilen mazot depo koruma ürünleri ile her şart ve zamanda maksimum güvenlik sağlamaktadır. Tüm araç ve şantiyelerde kullanılabilen, uzun ömürlü Depo&Kit ürünleri seçkin birçok nakliye firmasının araçlarında bulunmaktadır.

Mazot Depo Güvenlik Sistemleri

Akaryakıt hırsızları tüm enerjilerini bu yöne kullandıklarından mazot depo kapağı nasıl açılır, tahliye tapası nasıl sökülür, filtreden mazot nasıl çekilir gibi konularda uzmanlaşmaktadırlar. Ancak Depo&Kit hırsızlık yöntemlerini tetkik ederek ürettiği güvenlik yazılımları ile hırsızları çaresiz bırakmaktadır. Depo&Kit mazotun depoya girmesinden motor tarafından yakılması anına kadar izlediği tüm yolları çelik aparat ile korumaktadır. Her Depo&Kit müşterisine özel olarak tanımlanan şifreler ile firma tarafından yetkilendirilen kişiler dışında hiç kimse güvenli bölgeleri açamamaktadır. Mazot depo koruma ürünleri aşağıdaki bölümler güvenli hale gelmektedir:

·         Depo kapağı

·         Depo şamandırası

·         Depo alt tahliye tapası

·         Rekor, vana ve hortumlar

·         Filtreler

Mazot Deposu Koruma Sistemi

Depo&Kit ürünleri tüm araçlarda uygulanabilmektedir. Kamyon, kamyonet, çekici, otobüs, minibüs, panelvan gibi karayolu taşıma araçlarında oldukça olumlu sonuçlar alınmaktadır. Yakıt deposunu güvenlikli hale getiren lojistik firmaları hırsızlık olaylarını sıfıra indirmiştir. Ayrıca Depo&Kit ürünleri belediyeler başta olmak üzere kamu kurumları tarafından da talep görmektedir. Taşıma araçları dışında dozer, kepçe, forklift gibi iş makineleri ile traktör, biçerdöver tarzı tarım araçlarına da kolayca uyum sağlamaktadır. Araçlarına yakıtları kendisi dolduran firmaların şantiyelerdeki yakıt tankları için de Depo&Kit tarafından özel çözümler getirilmektedir. Mazot depo koruma sistemleri aynı zamanda mobil takip ve araç takip sistemlerine bağlanabilmektedir. Depo&Kit takip sistemleri konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yazılımlar sayesinde araç sahipleri ya da firmaların ilgili görevlileri araçların depolarındaki yakıt sarfiyatını anlık olarak girebilmektedir.