Mazot Koruma Sistemleri

2020-12-27 19:29:11

Araçların mazot depoları üzerinden yakıt hırsızlıklarına yönelik en etkili yöntemlerin başında süzgeçli ağız yapısına son derece uygun olan alüminyum sert bir malzemeden oluşan ürünler gelir. Mazot koruma sistemleri arasında en çok talep gören ürün hakkında bilgi verecek olur isek ürün yapısı sekiz milimetre kalınlığında, süzgeç boyu uzunluğu ise maksimum sekiz milimetre kalınlığındadır. Delik sayısının da yuvarlak ve aynı zamanda seksen tane olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Mazot koruma sistemleri bu özellikleri ile hem hırsızlığa karşı yakıt depolarının güvenliğini sağlıyor hem de yakıt alımında hiçbir şekilde sorun yaşanmamasını sağlıyor. Bunun ile birlikte uluslararası bir şekilde kara taşımacılığı yapan tır ya da kamyon şoförleri yüklerini teslim etmenin dışında akıllarından hiç de çıkmayan bir mazot koruma düşüncesi taşırlar. Tam olarak bu noktada gönül rahatlığı ile yolculuklarını sağlayacak bir ürünün olduğunu da söylememiz gerekiyor.

Uzun yıllar boyunca yapılan AR-GE çalışmaları sonrasında öyle bir ürün ortaya çıkmıştır ki hem mazot deposunu koruduğu gibi hem de süzgeç gibi yapısı sayesinde oldukça sağlam bir alt yapısı bulunur.

Otobüs ve minibüslerin mazot depolarından yakıt çalınmasını engelleyen bu sistemler aynı zamanda ürün montajı sonrasında mükemmel bir koruma sağlamaktadır. Yakıt çalınması ise önlenir. Otobüs ve minibüslerin depolarından yakıt hırsızlığı ise sistem sayesinde kesin bir şekilde engellenir. Eğer profesyonel bir çözüme kavuşmak istiyor iseniz ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen güvenlik cihazlarını denemeniz gerekiyor.

Depo giriş ağzına yerleştirilen süzgeçli anti syphon ürün sayesinde ürün aynı zamanda yakıtın ve hortum ya da benzeri aletler ile bidon ya da farklı tanklara çekilmesi mümkün olur. Eğer daha detaylı bilgi almak istiyor iseniz muhakkak bizlere ulaşın.