Yakıt Koruma

2019-02-25 21:50:10

 Son günlerde yakıt fiyatlarının artmasıyla yakıt hırsızlığı olayları sizi daha çok maddi zarar uğratmaktadır. Yakıt hırsızlığı konusunda birden fazla ihtimal olabilir. Bu ihtimallerden bir tanesi uluslararası taşımacılık yapan tırlarda, diğer ihtimal şehirler arası taşımacılık sırasında konaklama yerlerinde, büyük araç kapasitesine sahip lojistik firmalarının kendi personelleri tarafından yakıt depolarına kötü niyetli ulaşma çabaları yakıt koruma ihtiyacı doğurmaktadır.

Sizleri taşımacılık sektöründe bir işletme sahibi olarak varsaydığımızda DEPOKİT yakıt güvenlik ürününü neden almanız gerektiğini şu sebepler ile açıklayabiliriz: Sektörünüzde en büyük maliyet başlıkları arasında en üst sıralarda yer alan yakıt fiyatları, yüzlerce araca sahip bir potansiyeli olan şirketiniz varsa personeliniz tarafından yakıt deposuna müdahale olayları, uluslararası taşımacılık yapan bir aracınız varsa şoförünüz tarafından korunmaya çalışan mazotunuzun güvenliği size yakıt koruma ihtiyacınız olduğunu kanıtlamaktadır.

Yakıt Koruma Ürünü

Üniversiteler ile işbirliği içerisinde yıllarca süren AR-GE çalışmaları sonucu sizi tüm bu sebepler doğrultusunda oluşan maddi kayıplarınızın önüne geçecek teknolojik donanıma sahip bir ürün üretilmiştir. Ayrıca tek seferlik maliyete sahip mazot güvenlik kapağı ürünü sayesinde sonrasında yakıt deponuzu güvence altına alabilirsiniz. 

Yakıt Koruma Ürün Fiyatları

Sizleri her defasında yakıt koruması endişesiyle yaşamaktan kurtaran mazot depo kapağı güvenlik sistemi ürününe deponuzun alacağı yakıt maliyetinin dörtte biri veya aracınızın marka ve modeline göre beşte biri fiyatına tüm bu sorunlara son verebilirsiniz. Siz de teknolojik donanıma sahip yakıt koruma ürününe 0505 114 04 54 numaralı sipariş hattından ulaşabilirsiniz.

Yakıt Koruma Ürünü Hangi Marka ve Modele Uyum Sağlamaktadır?

Aracınız hangi marka ve model olursa olsun aracınıza uygun yakıt koruma ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca uydu takip sistemli ve alarmlı donanıma sahip yakıt koruma ürünlerimiz sayesinde de aracınız nerede olursa olsun yakıt güvenliğini sağlayabilirsiniz.