Frigofrik ve Soğutucu Araç Yakıt Güvenlik Sistemleri

Frigofrik ve Soğutucu Araç Yakıt Güvenlik Sistemleri

Soğuk zincirde kullanılan frigorifik araçların yakıt depo tanklarından mazot hırsızlıklarının en fazla yaşandığı araç gruplarının başında gelmektedir. Araç model markalarına göre değişiklik gösteren mazot depo tankları, bazı araçlarda bağımsız bazılarında ise direk kendi mazot depolarından soğutucu sistemine bağlı çalışmaktadır.

Her iki sistemde de yakıt çalınmaları sıklıkla yaşanmaktadır. Özellikle tır ve kamyon gibi ticari araçlarda bu suistimal çok fazla yaşanmaktadır. Depokit ürünlerimiz soğutucu ve firigofirik araçların yakıt depolarından mazot hırsızlıklarını kesin önlemektedir.Depodan klimaya giden tüm sistem kontrol altına alınarak gerek kullanan gerekse dışarıdan yapılabilecek mazot hırsızlığını önlemektedir.


Frigofrik ve Soğutucu Araç Yakıt Güvenlik Sistemleri

Soğuk gıda taşımacılığında park durumunun fazla olması nedeniyle mazot hırsızlıklarının yaşanması daha sıklıkla olmaktadır. Bu durumlarda park halinde mazot depo güvenliği sağlanması gerekmektedir. DEPOKİT ile son teknoloji ile üretilmiş mazot depo güvenlik cihazları sayesinde mazot hırsızlıklarına önlem alabilirsiniz.
Firigo, soğtucu ve Thermoking araçlarda yaşanan mazot hırsızlıklarına karşı ilk ve tek çözüm Depokit ürünleridir.