Motosiklet Yakıt Güvenlik ve Takip Sistemleri

Motosiklet Yakıt Güvenlik ve Takip Sistemleri

Motosiklet ve kurye hizmet sektörü yakıt güvenlik ürünleri

Depokit, Motorsiklet grubu için özel tasarladığı Motosiklet Yakıt Güvenlik Sistemi Cihazı ile Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atmıştır. Özellikle filo ve kiralama sistemi yapan firmalar başta olmak üzere servis dağıtımında kullanılan kurye tipi motosikletlerde yaşanan mazot hırsızlıklarına karşı geliştirdiği sistemler ile büyük başarı elde etmiştir.

Motosiklet mazot depo kapak girişine yerleştirilen özel üretim cihaz ile yakıtı depodan çekmek mümkün olmamaktadır.Ayrıca, yakıt kontrolünü sağlamak için de uydu üzeriden hizmet veren motor takip cihazı ile motorum nerede motor takip sistemini üreterek AR-GE sistemini tamamlamıştır.

Burger King, McDonalds, Dominos Pizza, KFC firmaları ile görüşmelere başlamıştır.

Motosiklet Yakıt Güvenlik ve Takip Sistemleri

Özellikle hazır gıda sektörünün sipariş hattında yer alan yüzlerce motosikletin yakıt güvenliği sağlamak zordur. Tüm bu motosikletlerin yakıt maliyetleri de işletme açısından önemli gider başlıkları arasında yer almaktadır. Bu önemli maliyet boyutuna bir de mazot hırsızlıkları eklendiğinde maliyet giderek artmaktadır. Mazot hırsızlığının dışarıda park halinde olmasının dışında kötü niyetli personellerin de mazot hırsızlığı durumlarına karşı önlem almak için DEPOKİT mazot güvenlik cihazlarını tercih etmelisiniz. Bu sayede personel veya dışarıdan herhangi bir kişinin mazot depo kapağına müdahalesi işletme yetkililerine uydu takip sistemi aracılığıyla iletilmektedir.