Alarmlı Elektronik Uydu Takipli Yakıt Güvenlik Cihazı

  • assets/img/projeler/2303230817.jpg

Alarmlı Yakıt Depo Kapak Güvenlik Cihazı:

Ticari araçlar başta olmak üzere araçlarda yakıt hırsızlıklarına karşı alarmlı ve araç takip sistemleri ile entegre çalışan mazot depo güvenlik ürünüdür. Mazot depo kapak veya diğer aksamlara müdahale edildiği taktirde (sabotaj veya hırsızlık) SMS, merkeze veri uyarısı ve alarm üretmektedir. Bu sistem sayesinde araçların yakıt depoları güvelik altına alınmaktadır. Sistem son teknoloji ve yazılımı beraberinde getirmektedir.  Ürün süzgeçli alt yapısı  sayesinde anti syphon görevi yapmaktadır. Ayrıca, şamandıra, mazot depo alt tapa ve mazot filtreler için de ayrı ayrı ürün grubu bulunmaktadır.

Araç Takip Sistemli Yakıt Güvenlik Cihazı

Araç takip sistemli yakıt güvenlik cihazları araçlarda yapılabilecek yakıt hırsızlıklarına karşı anında bilgi akışı sağlamaktadır. Aracın mazot depo kapak girişine yerleştirilen cihaz ile mazot deposuna yapılabilecek en küçük müdahale de uyarı üretmektedir. Alarm, dörtlü flaşör,merkeze bilgi verme özellikleri ile hiç zaman kaybına uğramadan sistem uyarı göndermektedir. Tüm model ve marka araçlara uygun ölçülerde üretilmiştir. Kablolu, kablosuz olarak 2 farklı ürün grubu bulunmaktadır. Mevcut araç takip sistemleri ile de entegre çalışmaktadır.

Özellikle park ve bekleme alanlarında istirahate çekilen araçlar için son derece etkili bir sistemdir. Şoförlerin araçlarında rahat bir şekilde uyumasını sağlamaktadır. Mazot deposuna müdahale olması durumunda anlık olarak alarm üretir, yetkili kişilere uyarı gönderir, mesaj sistemi ile anlık veri aktarır. Alarmlı yakıt güvenlik cihazı tır ve çekiciler için son derece etkili güvenlik sağlar.

Kamyon ve Kamyonet Alarmlı Elektronik Uydu Takipli Yakıt Güvenlik  Cihazı

DEPOKİT, kamyonlarda yapılabilecek yakıt hırsızlıklarını önlemektedir. Son teknoloji ürünü olan alarmlı elektronik uydu takipli yakıt güvenlik  cihazı mazot depolarına yapılabilecek herhangi bir sabotaj veya yakıt hırsızlıklarına karşı elektronik üründür. Alarm, SMS, uyarı gibi sistemleri sayesinde kamyon mazot depoları güvenliğini sağlamaktadır.