Alarmlı Elektronik Uydu Takipli Yakıt Güvenlik Cihazı

  • assets/img/projeler/2303230817.jpg

Alarmlı yakıt depo kapak güvenlik cihazı, ticari araçlar başta olmak üzere araçlarda yakıt hırsızlıklarına karşı alarmlı ve araç takip sistemleri ile entegre çalışan mazot depo güvenlik ürünüdür. Mazot depo kapağı veya yakıtın dolaştığı aksamlara müdahale edildiği taktirde (sabotaj veya hırsızlık) SMS, merkeze veri uyarısı ve alarm üretmektedir. Bu sistem sayesinde araçların yakıt depoları güvelik altına alınarak yakıt hırsızlıkları  önlenmektedir. Sistem son teknoloji ve yazılımı ile birlikte geliştirilerek yakıt hırsızlıkları ve sabotajları ortadan kaldırmaktadır.  Ürün süzgeçli alt yapısı  sayesinde anti syphon görevi yapmaktadır. Ayrıca şamandıra, mazot depo alt tapa ve mazot filtreler için de ayrı ayrı yakıt depo güvenlik ürün grubu bulunmaktadır.

Araç takip sistemli yakıt güvenlik cihazı araçlarda yapılabilecek yakıt hırsızlıklarına karşı anında bilgi akışı sağlamaktadır. Aracın mazot depo kapak girişine yerleştirilen cihaz ile mazot deposuna yapılabilecek en küçük müdahalede uyarı ve merkeze uyarı bildirimi üretmektedir. Alarm, dörtlü flaşör,merkeze bilgi verme özellikleri ile yakıt hırsızlığı gerçekleştiği an zaman kaybına uğramadan araç yakıt hırsızlarına karşı koruma altına alınmaktadır. Tüm model ve marka araçlara uygun ölçülerde üretilmiştir. Kablolu, kablosuz olarak 2 farklı ürün grubu bulunmaktadır. Mevcut araç takip sistemleri ile entegre çalışmaktadır.

Özellikle park ve bekleme alanlarında istirahate çekilen araçlar için son derece etkili bir sistemdir. Şoförlerin araçlarında rahat bir şekilde uyumasını sağlamaktadır. Ayrıca şoförlerin araç başında olmadığı durumlarda araç yakıt hırsızlıklarına karşı koruma altına alınmaktadır. Mazot deposuna müdahale olması durumunda anlık olarak alarm üretir, yetkili kişilere uyarı gönderir ve mesaj sistemi ile anlık veri aktarır. Alarmlı yakıt güvenlik cihazı tır ve çekiciler gibi özellikle uluslararası taşımacılık için son derece etkili güvenlik sağlar.

Kamyon ve kamyonet alarmlı elektronik uydu takipli yakıt güvenlik  cihazı, kamyonlarda yapılabilecek yakıt hırsızlıklarını önlemektedir. Son teknoloji ile araştırma geliştirme çalışması yapılarak üretilen kamyon - kamyonet alarmlı yakıt depo güvenlik cihazı, mazot depolarına yapılabilecek herhangi bir sabotaj veya yakıt hırsızlıklarına karşı yakıt deposunu koruyan yakıt depo güvenlik sistemidir. Alarm, SMS, uyarı gibi sistemleri sayesinde kamyon mazot depoları güvenliğini sağlamaktadır.