Jeneratör ve Sabit Tank Mazot Depo Güvenlik Kapağı

  • assets/img/projeler/2709328674.jpg

Jeneratör ve sabit tanklar için yakıt güvenlik ürünleri, jeneratörler, sabit tanklar ve akaryakıt otomasyonlarında gerçekleşecek yakıt hırsızlıklarına karşı yakıt depo güvenliği sağlamaktadır. Jenaratör ve sabit tankların yakıt depo kapağı yerine yakıt depo güvenlik kilidi montajı yapılarak yakıt suistimali veya yakıt hırsızlıklarının önüne geçilmektedir.

Jeneratör ve sabit tanklar genelde AVM, büyük markaların mağazalarında, üretim tesislerinde yakıt tüketimi konusunda zamandan tasarruf etmek için yüklü miktarda yakıt depolarında tutulmaktadır. Bu yüklü miktarda yakıt, yakıt hırsızlıklarının dikkatini çekerek tek bir seferde gerçekleştirecekleri yakıt hırsızlıkları sonucunda firmaya büyük maddi zarar vermektedir. Ayrıca jeneratör yakıt depo güvenlik cihazı ve sabit tank yakıt depo güvenlik cihazı sayesinde firmalar yakıt hırsızlıklarına karşı yakıtını koruma altına alarak firmalarının büyütme adına önemli bir adım atmış olacaklardır.

Jeneratör, sabit tanklar ve benzeri makinelerden yakıt depo girişine monte edilen ve hırsızlıkları önleyen yakıt depo güvenlik cihazlardır. Deponun kapak girişine tasarlanmış süzgeçli, darbelere karşı dayanıklı son derece etkin koruma sağlayan sistemlerdir. Her marka ve model jeneratör gruplarına uyumlu yakıt güvenlik ürünleridir. 

 Akaryakıt otomasyonları ise büyük taşımacılık firmalarının tercih ettiği yakıt depolama yöntemidir. Bu yöntemde yakıt suistimali ve yakıt hırsızlığı olaylarının fazla yaşanması sonrasında firmalar  DEPOKİT markasının üretmiş olduğu yakıt depo güvenlik cihazları sayesinde yakıtlarını koruma altına almaktadırlar.