Ankara Yakıt Güvenliği

2019-07-17 23:34:47

Ankara, son sayımlar neticesinde 5 milyon 700 bine varan nüfusu ile ülkemize başkentlik yapan ilimizdir. Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan,  Keçiören, Kızılcahamam, Mamak,  Nallıhan,  Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ile tam tamına 25 ilçeye sahip şehirde İstanbul'dan sonra ağır ticari araç sayısı en fazla olan şehirlerin arasında yer almaktadır.

Ağır ticari araç sayısı fazla olması ile doğru orantılı olarak yakıt hırsızlığı sayısı da oldukça fazladır. Özellikle Ostim, Başkent ve Ayyıldız sanayi siteleri gibi birçok ağır ticari araçların kullanımı yoğun yerlerde görülen yakıt hırsızlıkları oldukça maddi zarara uğratmaktadır. Depo&Kit markası olarak tüm ülkede hizmet ağı olmasına karşın Ankara'da da güçlü firmaların araçlarının yakıt depolarını korumaktadır.

Sizler de Ankara'da yaşayıp aracınızın yakıt depo güvenliğini sağlamak istiyorsanız mutlaka 0212 671 16 05 numaralı çağrı hattından veya info@yakitguvenligi.com mail adresinden yakıt depo güvenlik ürünleri hakkında bilgi alıp kendisini 2  - 3 ay gibi kısa sürede amorti eden ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.