İş Makine ve  Arazi Araçları Yakıt Depo Güvenlik Sistemleri

İş Makine ve Arazi Araçları Yakıt Depo Güvenlik Sistemleri

İş Makinelerinde Yakıt Depo Güvenliğinin Önemi

Yol yapım çalışmaları, şantiyeler, inşaat yerleri gibi pek çok alanda kullanılan iş makine grubu araçlarında mazot güvenliğinin sağlanması araç sahipleri için elzemdir. Gerek aracın arazide bekletilmesi gerek erişim kolaylığı açısından iş makine grubu araçlarda mazot hırsızlıkları çokça yaşanmaktadır. Buna ek olarak, yüksek litre mazot alım kapasitesine sahip arazi ve şantiye alanlarında kullanılan araçlarda yapılabilecek mazot hırsızlığı araç sahiplerini ciddi zararlara uğratabilmektedir.

Yakıt Güvenlik Sistemi Nedir?

Mazot hırsızlıklarına ve suistimallerine karşı Depo&Kit mazot güvenlik cihazları ile araçlarınızı güven altına alabilirsiniz. Dışarıdan veya içeriden (operatör ve şoför) yapılabilecek her türlü müdahaleye karşı en etkin ürün gruplarıdır. %100 koruma sağlar. Darbelere karşı dayanıklı yapısı, alarmlı, uydu takip sistemli, SMS ve uyarı veren sistemde profesyonel cihazlardır. Her türlü sabotaj ve hırsızlıklara karşı özel olarak tasarlanmış çelik gövde yapısı ile mazot deposunun dış etkilerden korunması sağlanmıştır. 

Yakıt Güvenlik Sistemleri Hangi Araçlara Uygulanabilmektedir?

Şantiye, inşaat sahaları, yol yapım firmaları vb. alanlarda kullanılan; ekskavatör-kepçe, beko loader, beton mikserleri, finişer, dozer gibi tüm iş makine ve arazi grubu araçların her farklı marka ve modellerine uygulanabilmektedir.  

Yakıt Güvenlik Sisteminin Montajı

Yakıt güvenlik sistemi montaj aşamasında herhangi delme, kesme, kaynak vb. gibi işlemler uygulanmaz. Kısa sürede montaj işlemi uygulanabilmektedir.