Traktör ve Ziraat Makineleri Yakıt Güvenlik Cihazı

  • assets/img/projeler/2392420629.jpg

 

Traktör ve zirai aletler mazot güvenlik sistemleri, özellikle tarımın yapıldığı şehirlerde karşılaşılan tarım ve zirai araçlara karşı yapılan yakıt hırsızlıklarına karşı bir çözüm olarak üretilmektedir. DEPOKİT markası olarak tır- çekici - otobüs gibi taşıtlar gibi yakıt tüketimi fazla olan tarım araçları için ortaya çıkan yakıt hırsızlığı riskini ortadan kaldırmak için traktör yakıt depo güvenlik cihazı, biçerdöver yakıt depo güvenlik cihazı ve diğer tüm zirai araç yakıt depo güvenlik cihazı ürünleri sayesinde çiftçinin yakıt hırsızlıkları sonucunda yaşadığı maddi zararı ortadan kaldırmaktadır.

Tarım araçlarının gerek park edildiği ortamların güvenlik önlemlerini zayıf olması gerek sık sık yakıt alınmaması dolayısıyla yakıt deposunun dolu olması durumu nedeniyle karşılaşın yakıt hırsızlıkları sonucunda çok büyük maddi zararlar ortaya çıkmaktadır. Bu durumun önüne geçen yakıt depo güvenlik sistemleri, yakıt depo girişine montajı yapılan süzgeçli anti-syphon yakıt koruma bloğu sayesinde yakıtın hortum veya benzeri aletler ile  bidon veya farklı tanklara çekilmesinin önüne geçmektedir. Arazide ve tarımda kullanılan tüm araçların yakıt depolarının güvenliği için tasarlanmış son derece etkin güvenlik sayesinde yakıt çalınmalarının önüne geçmiştir. DEPOKİT traktör, biçerdöveri, tanker ve tüm ziraat sektöründe kullanılan araç modellerinin tamamına uygun üretim yapmaktadır. Yakıt hırsızlıklarına karşı dünyanın tercih ettiği sistemler ile aklınız mazotunuz da kalmaz.

DEPOKİT yakıt depo güvenlik ürünü sayesinde yakıtın geçtiği her noktada güvenlik sağlanarak yakıt hırsızlığı riskini tamamen ortadan kaldırarak çiftçinin yaşayacağı tüm maddi zararları ortadan kaldırmaktadır. Ürün yakıt hırsızlığına karşı %100 koruma sağlamaktadır.