Traktör ve Ziraat Makineleri Yakıt Güvenlik Cihazı

  • assets/img/projeler/2392420629.jpg

Traktör ve zirai araçlar mazot güvenlik sistemleri, özellikle tarımın yapıldığı şehirlerde karşılaşılan tarım ve zirai araçlara karşı yapılan yakıt hırsızlıklarına bir çözüm olarak üretilmektedir. Depo&Kit markası olarak traktör yakıt depo güvenlik cihazıbiçerdöver yakıt depo güvenlik cihazı ve diğer tüm zirai araç yakıt depo güvenlik cihazı ürünleri sayesinde çiftçilerin yakıt hırsızlıkları sonucunda yaşadığı maddi zararı ortadan kaldırmaktayız.

Tarım araçlarının gerek park edildiği ortamların güvenlik önlemlerini zayıf olması gerek sık sık yakıt alınmaması dolayısıyla yakıt deposunun dolu olması nedeniyle karşılaşılan yakıt hırsızlıkları sonucunda çok büyük maddi zararlar ortaya çıkmaktadır. Bu durumun önüne geçen yakıt depo güvenlik sistemleri, yakıt depo girişine montajı yapılan süzgeçli anti-syphon yakıt koruma bloğu sayesinde yakıtın hortum veya benzeri aletler ile bidon veya farklı tanklara çekilmesinin önüne geçmektedir. Arazide ve tarımda kullanılan tüm araçların yakıt depolarının güvenliği için tasarlanmış son derece etkin güvenlik sayesinde yakıt çalınmalarının önüne geçmiştir. Depo&Kit traktör, biçerdöver, tanker ve tüm ziraat sektöründe kullanılan araç modellerinin tamamına uygun üretim yapmaktadır. Yakıt hırsızlıklarına karşı dünyanın tercih ettiği sistemler ile aklınız mazotunuzda kalmaz.

Depo&Kit yakıt depo güvenlik ürünü sayesinde yakıtın geçtiği her noktada güvenlik sağlanarak yakıt hırsızlığı riskini tamamen ortadan kaldırarak çiftçinin yaşayacağı tüm maddi zararlar önlenmektedir. Ürün yakıt hırsızlığına karşı %100 koruma sağlamaktadır.