Jeneratör Yakıt Depo Güvenlik Sistemi

Jeneratör ve Sabit Tank Yakıt Depo Güvenlik Sistemi

Jeneratör ve sabit tank girişleri çeşitli tesis ve iş yerlerinde güç kaynağı olarak kullanılmaktadır. Jeneratör ve sabit tank grubu araçlarda mazot erişimi son derece basittir. Buna binaen mazot hırsızlıklarına kapı aralamaktadır. Jeneratör ve sabit tank gibi ihtiyaç anında kullanım için önemli olan araçlarda yakıt hırsızlıkları yüksek maliyetinin dışında ciddi mağduriyetlere yol açmaktadır. Jeneratörlerde yakıt/mazot çalınmalarına karşı Depo&Kit geliştirdiği özel teknoloji ürünü ile yakıt hırsızlıklarını önlemekte ve mağduriyetleri gidermektedir.


Jeneratör ve Sabit Tank Girişleri Yakıt Güvenlik Ürün Grupları


Mazot güvenlik cihazlarının hepsinde alarmlı ve mekanik sistemler mevcuttur. Uzaktan takip sistemleri ile entegre çalışabilen Depo&Kit ürünleri yakıt takibine de olanak sağlamaktadır. 


Yakıt Güvenlik Ürününün Teknik Özelliği 

Yakıt depo güvenlik ürünü, araçların yakıt dolum ağzına uyumlu olarak üretilmiştir. Her marka ve model araçlara uygulanabilen güvenlik ürünleri; 8 mm kalınlığında yüksek ısıl işlem görmüş alüminyum malzemeden üretilmiştir. Kırılmaz, paslanmaz ve yüksek mukavemetli yapısıyla darbelere karşı dayanıklıdır. 
Jeneratör ve Sabit Tanklar Nerelerde Kullanılır?

Jeneratör ve sabit tankların kullanım alanı çok geniştir. Jeneratör ve sabit tanklar; makine sanayi, market zincirleri, evler, apartmanlar, iş yerleri kısaca sürekli elektrik kullanımın gerektiği her alanda kullanılmaktadır. Jeneratör ve Sabit Tank Girişleri Yakıt Güvenlik Ürününün Montajı


Jeneratör ve sabit tank grubu araçların yakıt depo dolum ağzına uyumlu olarak üretilmiş yakıt güvenlik ürününün montajı kolaylıkla yapılabilmektedir. Montaj esnasında; kesme, delme, kaynak vb. işlemler uygulanmaz. Ayrıca, montaj aşamasında yapılacak işlemler aracınızın garantisine zarar vermez.