DEPOKİT, araçlarda yakıt hırsızlıklarını ve mazot depolarından izinsiz yakıt alımlarını önlemek için tasarlanmış yüksek teknoloji ürünlerin üretici markasıdır.
 
Sektörün öncü markalarından DEPOKİT Türkiye ve Dünya pazarında güçlü marka pozisyonu, kaliteli üretimi, yenilikçi yapısı ve yatırımları ile sektörün en iyi markasıdır.

DEPOKİT, yakıt güvenlik sistemleri yaklaşık 2200'e firma ve 1 milyon üzerinde araçta kullanılmaktadır. Türkiye'de profesyonel yakıt güvenlik çözümleri sunan tek firmadır. 

Profesyonel yakıt güvenlik çözümlerinde kamu kurumları, büyük lojistik firmaları ve turizm firmalarının tek tercihi olmayı başarmıştır. Tüm Türkiye çapında satış sonrası destek ve montaj hizmeti vermektedir.

Yakıt güvenlik çözümleri konusunda 'İlk İhracat Yapan Firma' ve 'Yakıt Güvenlik Çözümlerinde İhracat Lideri' ünvanlarını uzun yıllardır korumaktadır. Yaklaşık 80'in üzerinde ülkede 250.000 araç üzerinde uygulanmış yakıt güvenlik ürünleri kullanılmaktadır. 

Üretim aşamasında teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak kaliteli ürün ve personel sağlığını ön planda tutmaktadır. Üretim içerisinde düzenli personel eğitim programları ve sektörün gelişmelerini takip eden seminerler düzenlenmektedir. 

 OTOMOTİV SANAYİ