Otobüs Yakıt Depo Güvenlik Cihazı

  • assets/img/projeler/3151124432.jpg

Yakıt depo güvenlik sistemleri, otobüs, minibüs, midibüs ve panel Van araçların yakıt depolarından mazot hırsızlıklarını engelleyen sistemlerdir. Yolcu taşımacılığı ve gıda taşımacılığı yapan firmaların her yıl karşılaştığı yakıt hırsızlıkları sebebiyle firmalar ciddi maddi zorluklar çekmektedir. Depo&Kit firmaların karşı karşıya kaldığı bu probleme çözüm üretmek adına araçların yakıt depolarını koruma altına alan sistemler üretmektedir.

Depo&Kit, ortaya koyduğu profesyonel projeler ile ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen güvenlik cihazlarıdır. Yakıt depo güvenlik sistemi aracın yakıt depo kapağından itibaren tüm yakıt depo aksamlarını tam koruma sağlamaktadır.  Yakıt depo koruma bloğu sayesinde her türlü darbeye karşı yakıt depo boğazı korunmaktadır. Buna ek olarak, yakıt depo şamandıra probu ve şifreli alt tapa yakıt depo koruma ürünü sayesinde de yakıtın geçtiği diğer aksamlar koruma altına alınmakta ve yakıt hırsızları aracın yakıtına hiçbir şekilde ulaşamamaktadır. 

Yakıt Depo Güvenlik Sistemleri Hangi Marka – Model Araçlara Uygulanmaktadır?

Yakıt güvenlik sistemleri; Mercedes, Travego, 403, 304, Sprenter, Vito, Temsa, BMC, Otokar, Sultan, Karsan, Setra, Neoplan, Mitsubishi, Isuzu marka otobüs, minibüs, panel Van araçlarının her farklı modellerine uygulanabilmektedir. Bu marka araçların dışındaki araçlar için gerekli yakıt depo bilgileri öğrenildikten sonra yakıt depo güvenlik sistemi uygulanabilmektedir.