Alarm ve Uydu Takip Sistemli Yakıt Güvenlik Cihazları

  • assets/img/projeler/2058726047.jpg

Alarmlı ve uydu takip sistemli yakıt güvenlik sistemi, özellikle yakıt hacmi fazla olan ticari araçların yakıt tüketimi, yakıt hırsızlığı olaylarını kontrol altına olarak firmanın büyümesinde önemli rol oynayan teknolojik güvenlik ürünleridir. Depo&Kit, birçok farklı sektörde aldığı geri bildirimler neticesinde yakıt hırsızlığının firmalara verdiği büyük zararların önüne geçerek maddi büyümelerine yardımcı olacak yakıt depo güvenlik sistemleri geliştirmiştir.

Yıldız Teknik ve İstanbul Üniversitelerinin Ar-Ge merkezlerinde uzun yıllar çalışılmış teknolojik ürünler olan yakıt depo güvenlik sistemleri, ülkemizde birçok taşımacılık sektörünün dev markaları tarafından tercih edilmektedir. Depo&Kit yakıt depo güvenlik cihazlarının tercih edilme nedenlerinden en önemlisi, aracın yakıt hırsızlığı esnasında karşılaşacağı ilk müdahalede elektronik uydu takipli entegre sistemi sayesinde firmaya uyarı göndermesidir. Uydu takipli araç takip sistemi devreye girdiği andan itibaren araçta uyarı ve flaşörler devreye girerek şoförün de uyarılması sağlanmaktadır. Bu neticede araç yakıt hırsızlıklarına karşı tam koruma sağlanmaktadır.

Geliştirilen yakıt depo güvenlik sistemleri, aracın yakıt girişinin ilk başladığı yakıt depo kapağından yakıtın motor bölümüne ulaşmasına kadar geçen tüm aksamı koruma altına almaktadır. Yakıt depo koruma bloğu, şifreli alt tapa, şamandıra koruma probu, mazot filtresi koruma aparatı yakıt depo güvenlik sisteminin parçalarındandır. Depo&Kit, oluşturduğu güvenlik sistemi projesiyle yakıt depo aksamlarını koruma altına almakla kalmayıp yakıta yapılacak dıştan müdahalelere karşı elektronik takip imkânı da sağlamaktadır.