Akaryakıt Otomasyonlarında Mazot Koruma Yöntemleri

2021-04-01 22:22:44

Akaryakıt otomasyonlarında mazot depo kapak bölümlerinde normal şartlar altında kilitli ya da anahtarlı plastiğe benzeyen malzemelerden yalnızca aç ya da kapa görevi sağlanır. Bu kapak üzerinde her türlü suiistimal olabileceği gibi aynı zamanda hırsızlık müdahalesi ile yakıt dışarı çekilebilir. Bunun ile birlikte DEPOKİT mazot Güvenlik ürün ve uygulamalarımız ile işte bu nokta üzerinde kapak giriş kısmı mazotun girdiği fakat geri çekilmesinin önüne geçen özel bir tasarım cihaz montajı bulunur. Bunun ile birlikte ürünün fiziksel yapısı süzgeçli olabileceği gibi aynı zamanda dışarıdan gelen darbelere de son derece dayanıklıdır ve hortum gibi malzemelerin giremediği şoför ya da kullanıcıların erişimlerinin önüne geçen yakıt alımlarında da hiçbir kaybı bulunmayan özel teknoloji ürünü monte edilir.

Mazot koruma yöntemleri arasında bulunan başka bir güvenlik modeli ise ticari araçlar başta olmak üzere mazot, benzin ve fueloil ile çalışmakta olan araç grupları içerisinde yapılacak olan mazot hırsızlıklarının önüne geçebilmektir.

Dünya üzerinde üretmiş olduğu profesyonel çözümler ile ülke ve dünya üzerinde en çok tercih edilen yakıt depo güvenlik cihazlarının başında gelen ve firmamızın ürettiği mazot koruma yöntemleri aynı zamanda ülke içindeki üniversiteler tarafından da güvenirliği tescillenmiş son derece kullanışlı ürünlerdir. Eğer sizlerde bu üründen yararlanmak istiyor iseniz sitemizin iletişim bölümü üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

Son olarak alacağınız hizmet sonrasında karşılaşacağınız olası problemler içinde siz değerli müşterilerimize her türlü yardım ve bakım hizmetlerini sunduğumuzu söylememiz gerekiyor. Zira bu işte asıl önemli olan şey yalnızca bir ürünü satmak değil aynı zamanda ürünün satışından sonra gerçekleşmesi mümkün olan bazı şeylerin de önüne geçebilmek olduğuna yönelik inancımız firmamızın çalışma motivasyonunu sağlıyor.