Mazot Koruma Sistemi Ürün Fiyatları

2019-02-14 22:42:16

Mazot koruma denildiğinde ilk akla uluslararası kara taşımacılığı yapan tır veya kamyon şoförlerimiz akla gelir. Onların yükü teslim etmenin dışında akıllarından hiç çıkmayan bir de mazot koruma düşünceleri vardır. Her yerden mazot almazlar, fazla aldıklarında mazotu korumaya ihtiyaçları olur. Tam da bu noktada onları gönül rahatlığı ile yolculuklarını sağlatacak bir ürün ihtiyacı ortaya çıkıyor. DEPOKİT uzun yıllar araştırmalar sonucu üniversiteler ile işbirliği içerisinde AR-GE çalışmaları neticesinde bir ürün ortaya çıkarmışlar. Öyle bir ürün düşünün ki hem mazot deponuzu koruyor hem de süzgeç gibi yapısı gereği anti syphon özelliği vardır. Mazot koruma cihazları denilince sizi hem teknolojik olmasıyla hem de ekonomik olmasıyla tercihiniz olacak DEPOKİT mazot koruma cihazları sayesinde rahat bir yolculuk yapma imkanını sunmaktadır.

Maddi olarak karşılaştırma ile ürüne neden sahip olmanız gerektiğini sizler için özetledik;

Ortalama yarım depo ile yolculuğunuza devam ettiğinizi varsayalım. Aracı park alanında bırakıp dinlenmeye başladığınızda yarım depo mazotunuz yüzünden rahat bir uyku uyuyamacaksınız. Sürekli bir ses ile uykunuz bölünmesine sebep olacak. Ama nasıl uykunuz bölünmesin ki? Ülkemiz şartlarında yarım depo (300 L - 400 L) maliyeti ortalama 2 bin ile 2 bin 500 lira arasında değişmektedir. Siz bu riske girmek yerine nereden baksanız 5'te biri veya 6'da biri fiyatına ömür boyu mazot deponuzu korumaya alacaksınız.

Bu sayede uydu takip sistemli mazot koruma depo kiti sayesinde mazot depo kapağınıza dışarıdan herhangi bir müdahalede araç içerisinde olmasanız da haberin olmaktadır ve mazot hırsızlığı karşısında önlem alabilirsiniz. Tüm bu avantajlar var iken siz de mazot koruma sistemi ürün fiyatları konusunda DEPOKİT'i güvenerek mazot hırsızlığı maliyetlerini sıfıra indirebilirsiniz.