Akaryakıt Otomasyon Sistemleri

Depokit Akaryakıt Otomasyon Sistemleri

Depokit Pompa Akaryakıt Otomasyonu,
Şantiye bünyesindeki araçların yakıt ihtiyaçlarını karşılayan pompaların takibi amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Şantiye büyüklüğü, adetleri, araçla yakıt dağıtımı olup olmaması ve proje bütçesine bağlı olarak iki modül vardır.


Depokit Pompa Yakıt Otomasyon Sistemleri

Bu otomasyon sisteminde yakıt pompaları hattı üzerinden kontrol modül üne bağlanır. El aleti pompa sorumlularının kullanımına verilir. Tüm iletişim GSM ağı üzerinden sağlanır. Şantiyelerde bilgisayar montajı yapılmaz, sistemdeki tek bilgisayar dünyanın herhangi bir yerindeki merkez ofiste bulunur. Şantiyedeki araçlara da dış ortam RFID kartı takılır. Bu sayede her araç bir kimlik kazanır. Bu kimlik bilgisi alınarak sistem modülüne iletilir. Modül ile alınan yakıt bilgisi, araç km/saat ve kullanıcı koduyla birlikte araç kimlik bilgisini GPRS bağlantısı ile sunucuya iletir.

Ayrıca firmalar tarafından istenilen diğer bilgiler de sisteme eklenerek kullanımı genişletilebilir.

Araç takip sistemleri ile de entegre sonucunda bu sistemleri kullanıyorsanız herhangi bir ek ücret ödemeksizin araçlarınızın km, çalışma saati gibi bilgilerini otomatik olarak sistemlerimizde yakıt bilgisi ile birlikte görebilirsiniz.Depokit Giriş Seviyesi Pompa Yakıt Otomasyonu

Özellikle tek noktadan sabit pompalarla yakıt dağıtımı yapan müşterilerimiz için geliştirilen düşük maliyetli bir sistemdir. Pompa yakınındaki kapalı alana yerleştirilecek otomasyon bilgisayarı ile kontrol edilir. Her araca bir iç ortam RFID kartı tahsis edilir. Yakıt almak isteyen sürücü aracın kartını pompa üzerine monte edilen cihazı okutur. Aracın kilometre, saat ve yakıt verenin-alanın sicil numaralarını girerek yakıt alır.

Kamera sistemleri ile de anlık izlenme, TTS halkası sistemi, araç üzerine montajı yapılmış DEPOKİT YAKIT GÜVENLİK CİHAZI entegresi de yapılmaktadır.            


Ürün Grupları

  1. Akaryakıt Tüketim İzleme ve Uyarı Otomasyonu
  2. Akaryakıt Tanker Otomasyonu
  3. Akaryakıt Tank Otomasyonu
  4. Anlık Bilgi Sistemli Alarm Otomasyonu
  5. Anlık İzleme Sistemli Kamera Otomasyonu