Depokit Akaryakıt Tank Otomasyonu

Depokit Akaryakıt Tank Otomasyonu

Yer altı ve yer üstü tanklarının su ve akaryakıt seviyesi, sıcaklık bilgisi ile canlı olarak takip edilir. Şantiye büyüklüğü, adetleri ve proje bütçesine bağlı olarak Depokit Tank Otomasyon Sistemleri iki gruba ayrılmıştır;

  1. Gelişmiş Akaryakıt Tank Otomasyonu

    Tank seviye sensörleri hattı üzerinden kontrol modüllerine bağlanır. Tüm iletişim GSM ağı üzerinden sağlanır. Şantiyelerde bilgisayar montajı yapılmaz, sistemdeki tek bilgisayar dünyanın herhangi bir yerindeki merkez ofiste bulunur.

    Araç takip firmalarıyla yaptığımız entegrasyon sonucunda bu sistemleri kullanıyorsanız herhangi bir ek ücret ödemeksizin araçlarınızın km, çalışma saati gibi bilgilerini otomatik olarak sistemlerimizde yakıt bilgisi ile birlikte görebilirsiniz.

  2. Giriş Seviyesi Akaryakıt Tank Otomasyonu
    Tank yakınında sadece akaryakıt,su seviyesi, sıcaklık ve geometrik olarak hesaplanan yaklaşık akaryakıt miktarını görmek isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiş düşük maliyetli bir sistemdir. Tank sensörleri kablo ile cihazına bağlanır, tank verileri cihaz ekranında görülür. Opsiyonel yazıcısından istenirse anlık veya dolum öncesi-sonrası detay raporları alınabilir.