Depokit Akaryakıt Tanker Otomasyonu

Gezici tankerlerden yapılan akaryakıt ikmallerinin araç kilometre, saat ve veren alan kişilerin kimlikleriyle takibi amacıyla kullanılır.

Tanker pompaları hattı üzerinden kontrol modüllerine bağlanır. El aleti tanker sorumlularının kullanımına verilir. Tüm iletişim GSM ağı üzerinden sağlanır. Şantiyelerde bilgisayar montajı yapılmaz, sistemdeki tek bilgisayar dünyanın herhangi bir yerindeki merkez ofiste bulunur.
Şantiyedeki araçlara da dış ortam RFID kartı takılır. Bu sayede her araç bir kimlik kazanır. Bu kimlik bilgisi el aleti ile alınarak modülüne iletilir. Modülü alınan akaryakıt bilgisi, araç km/saat ve kullanıcı koduyla birlikte araç kimlik bilgisini GPRS bağlantısı ile sunucuya iletir. Ayrıca firmalar tarafından istenilen diğer bilgiler de sisteme eklenerek kullanımı genişletilebilir.

Her marka ve model araç takip firmalarına uyumlu yaptığımız entegrasyon sonucunda bu sistemleri kullanıyorsanız herhangi bir ek ücret ödemeksizin araçlarınızın km, çalışma saati gibi bilgilerini otomatik olarak sistemlerimizde yakıt bilgisi ile birlikte görebilirsiniz.