Depokit Araç Takip ve Filo Takip Sistemleri

1- Depokit Araç Takip ve Filo


 • Ekonomik Paket
 • Bataryalı Temel Paket
 • Tak Çalıştır Temel Paket
 • Moto Takip Paketi
 • Yüküm Güvende Paket
 • Yeni Nesil CUNBUS Paket
 • Kişi Takip Paket


 •      Ekonomik Paket
  Araçlarımın hızını,konumunu izleyebiliyor, bakım, vergi gibi periyodik işlemlerini takip ederek raporlama yapabiliyorum. Acil durumda bir buton üzerinden sürücümden bilgi alarak, mobil uygulama üzerinden tek dokunuş ile aracımı uzaktan durdurabiliyorum.

 • Bataryalı Temel Paket
  Bataryalı Paket İle
  KONTROL BENDE,İÇİM RAHAT !
  Aracımın, konum ve hız bilgilerini, güvenilir ve hızlı şekilde tek tıkla takip edebiliyor, ihtiyacım olan raporları kolaylıkla alabiliyorum. Temel paket ile araçlarımın alan ve rota giriş çıkışlarını, rölantide geçen süre, mesai dışı kullanım gibi tüm bilgileri anlık olarak görebiliyor, geçmişe yönelik detaylı raporları alabiliyorum.
 • Tak Çalıştır Temel Paket

  Filomdaki araçların konumumu, hızını katettiği kilometreyi anlık olarak izleyebiliyorum. İhtiyaç anında TAK ÇALIŞTIR özelliği sayesinde aracımı anında izlemeye başlıyorum.

 • Moto Takip Paketi

  Depokit Araç Takip Sistemleri ile Motosikletlerimin hızını, konumunu, sipariş teslim zamanını tek tıkla kontrol edebiliyor, kontak kapalı iken hareket ettirilirse anında bilgi sahibi olabiliyorum. Motosikletlerin ve sürücülerin güvenliğinden emin olurken, adrese en yakın motoru kolaylıkla yönlendirebiliyorum. Moto Takip Paketi sayesinde hem güvenlik, hem yakıt tasarrufu, hem de verimlilik sağlıyorum.

 • Yüküm Güvende Paket

  Depokit Araç Takip Sistemleri Treyler, konteyner, tren vagonunda taşınan kritik yüklerimin konumunu ülkeler arası yolculuğunu uzun süreyle takip edebiliyorum. Yüküm Güvende Paketi sayesinde enerji bağlantısı olmasa da, taşınan kritik yüklerimi izleyerek maddi kayıplarımın önüne geçebiliyorum.

  Yüküm Güvende Paketi’nin fark yaratan özellikleri:

  Konteyner, tren vagonu, tır dorsesi gibi yöntemle taşınan değerli yüklerin pratik montajla aylarca şarj problemi yaşanmadan takip edilebilmesi

  Paketlemeden, dağıtım ve satış noktalarına kadar yüklerin izlenmesi sayesinde çalınma ve kaybolma durumlarında yüklerin bulunabilmesi

  Önceden belirlenmiş alanların dışına çıkılması durumunda, SMS ve e-posta ile uyarı gönerilmesi

  Su ve toza karşı dayanıklılık özelliği sayesinde helikopter, yat gibi özel ortamlarda da kullanılabilmesi

  Magnetler ile hızlı ve gizli kullanım özelliği


 • Yeni Nesil CUNBUS Paket


  Yeni Nesil Depokit CANBUS Paketi ile;
  KONTROL BENDE, İÇİM RAHAT!
  Ağır vasıta, binek ve ticari araçlarımın yakıt tüketimini ve sürücülerin araç kullanımı ile ilgili bilgileri araç bilgisayarından elde edebiliyorum.
  Aracın konum, hız, rölanti bilgilerinin yanısıra yakıt tüketimi, depo seviyesi ve motor devri gibi kritik bilgileri araç bilgisayarından elde ederek kullanıcının hizmetine sunan CANBUS teknolojisine sahip gelişmiş hizmet paketidir.

  Yeni Nesil CANBUS Paketi’nin fark yaratan özellikleri:
  Kablo kesmeden montaj imkanı sağlayan CAN Click opsiyonu
  500’e yakın marka modele uygunluk
  Araç modeline göre otomatik kalibrasyon yapabilme özelliği
  CANBUS sensör limit aşımında araç içi sesli uyarı verme özelliği
  35'in üzerinde farklı sensör ve gösterge bilgisi (emniyet kemeri, el freni durumu, farların durumu, yolcu ve sürücü kapıları durumu gösterge verileri)
  Kablo kesmeden montaj imkanı sağlayan CAN Click opsiyonu bulunur

 • Depokit Kişi Takip Paket

  Çocukların, yaşlıların ve hastaların mobil ortamda takip edilebilmesi için geliştirilen kişi takip paketi, acil durumlarda değer verdiklerinizin bulunduğu yerin tespit edilebilmesini ve acil durumlarda sesli görüşme yapılabilmesini sağlar.