Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri


Depokit Yakıt Güvenlik Sistemleri İle;

Ticari araçlar başta olmak üzere Benzin, mazot ve fuel oil ile çalışan (tır, kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs, jeneratör, motosiklet vb) araç gruplarında yapılabilecek mazot hırsızlıklarını önleyen sistemlerdir.


Depokit profesyonel çözümleri ile ülkemizde ve Dünya\'da en çok tercih edilen yakıt depo güvenlik cihazlarıdır.


Yıldız Teknik ve İstanbul Üniversitelerinin Ar-Ge merkezlerinde uzun yıllar çalışılmış teknolojik ürünlerdir.


Sistem Nasıl İşlemektedir;

Geliştirmiş olduğumuz sistemler ile araçların mazot depo tankının üzerinde yer alan ve yakıtın geçtiği tüm noktalar güvenlik altına alınmaktadır.

Depo kapak kısmı, şamandıra, depo alt tapa tahliye girişi, mazot hortumları, filtreler, geri dönüş hortum ve rekorlar, enjektör ve motor kısmı dahil olmak üzere ‘’yakıtın geçtiği tüm noktalar DEPO KİT ürünleri ile güvenlik altına alınmaktadır’’

 

Araç üzerinde yer alan;

·         Mazot Depo Kapağı

·         Mazot Depo Şamandıra

·         Mazot Depo Alt Tapa

·         Mazot Filtresi

·         Mazot Giriş Hortumları

·         Mazot Geri Dönüş Hortumları

·         Enjektörler

·         Çift Depo Arası Geçiş Vana ve Sistemleri

 

Yakıtın geçtiği tüm noktalar kontrol altına alınarak, ‘’MAZOT HIRSIZLIKLARI KESİN ÖNLENMEKTEDİR’’


Ürünün Teknik Özelliği;

Ürünün montajı hızlı ve kolaydır. Bir aracın montaj süresi yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Cihaz aracın kendi depo boğaz yapısına uygun üretildiğinden her model ve marka araca uygundur. Delme, kesme veya kaynak yapılmamaktadır.
Montaj esnasında aracın mevcut kapağı çıkartılarak 8 mm kalınlığında süzgeç yerleştirilmektedir. Cihazın içerisinde bulunan elektronik chip ile iletişim sağlanmaktadır.
Süzgeç ve kapak arasına sen sör ve alıcı yerleştirilmiştir. Bu sayede açma kapama anında uyarı iletmektedir. Fiyatı son derece uygun olan bu ürünler sayesinde yakıt depoları güvenlik altına alınmaktadır.
 
Ayrıca,
Araçlar da yakıtın geçtiği tüm noktalar kapatılmaktadır. Sistem sadece depo kapağı ile sınırlı kalmamaktadır. İstenilmesi durumunda kullanıcıların (şoför) yakıt almaması için de ayrı apar atlar mevcuttur. Bunlar, şamandıranın açılmaması, mazot deponun alt tapa aparttı, mazot filtreleri, hortumlar veya araçta yakıtın geçtiği tüm noktaların güvenliği için tasarlanmış ürünlerdir. Bu ürünlerin montajı sonrasında gerek şoför gerekse dışarıdan hiç bir şekilde yakıt alınması mümkün olmamaktadır.
 
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçmenizi öneririz. 7   /  24 Hizmet