Araçlarda Mazot Hırsızlıklarını Önleyen Ürünler %100 Koruma Sağlar

HİZMETLERİMİZ


PROJELERİMİZ

Yakıtınızda Aracınızda
ARTIK KONTROLÜNÜZDE

Bilindiği üzere ülkemizde ve dünyada yakıt giderleri birçok firma için en önemli gider kalemleri arasında yer almaktadır. Özellikle uluslararası nakliye, inşaat, tarım, ziraat vb. sektörlerde çokça kullanılan ticari araçlardan yapılabilecek yakıt suistimalleri hem firmaların hem de sektörün önünü alamadığı çözümü elzem olan bir konu haline gelmiştir. Özellikle araç filolarına sahip kurumsal firmalar operasyonel verimlilik açısından yakıtın doğru ve verimli kullanılıp kullanılmadığı gibi verilere ihtiyaç duymaktadır.

Yıllardır yakıt güvenliği elektronik ortamlarda izlenimler, ani düşüşler, sensör veya can bus sistemleri ve bunun gibi çeşitli koruma yolları ile engellenmeye çalışılmaktaydı. Her ne kadar elektronik sistemler veri sağlama konusunda etkili olsa da yakıt çalınmalarını önlemekte yetersiz kalması da bilinen bir gerçektir.

İhtiyaç duyulan bu verileri şirketlere sunmak ve kullanılan ticari araçlardan yapılabilecek yakıt hırsızlığı ve suistimallerini engellemek amacıyla geliştirmiş olduğumuz yakıt güvenlik sistemleri hizmetinize sunulmaktadır. Firmamız geliştirmiş olduğu güvenlik sistemleriyle araçlarda izinsiz yakıt alımlarını %100'e varan oranda engelleyerek firmalara çok önemli avantajlar sağlamaktadır.

Daha önceleri İngiltere, Kanada ve Belçika’dan ithal edilen ürünler şimdi şirketimiz bünyesinde yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda Türkiye’de modern üretim tesislerimizde üretilerek dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir. 

✓ Maliyetlerde azalma ve tasarruf sağlama.

✓ Yakıt giderlerini kontrol altına alma.

✓ Operasyonel Kârlılık

✓ Şoför maliyeti & yakıt giderlerinin hesaplanması.

✓ Mazot ölçümlerinden daha net veri alma.

✓ Aracın ne kadar yaktığının kesin kanıtı.

✓ Rekabet şansı ve avantajı.

✓ Firmalara büyüme fırsatı.

✓ Kısa süre içerisinde ürünün kendini amorti etmesi.

 

Nakliye ve taşımacılık hizmetlerinde kullanılan çekici-tır, kamyon-kamyonet grubu araçlar; şantiyelerde, yol yapım çalışmalarında ve inşaat yerlerinde kullanılan iş makinesi grubu araçlar; belediyeler ve özel şirketler tarafından kullanılan otobüs, minibüs, midibüs, minivan, panelvan, grubu araçlar gibi ticari araç grupları başta olmak üzere tarım ve zirai araçlarında, motosikletlerde, jeneratör ve sabit tanklarda da yakıt güvenlik sistemi uygulanmaktadır. Yakıt güvenlik sistemi, her marka ve model araçlarda yakıtın geçtiği her aksama uygun olacak biçimde üretilmiştir ve montaj ekibimiz tarafından montajı yapılmaktadır.

yakıtgüvenliği yakıtgüvenliği yakıtgüvenliği

RESİM GALERİMİZ

BLOG / DUYURU
MÜŞTERİ YORUMLARI

Referanslar

greffe de cheveux istanbul

greffe de cheveux en turquie

haartransplantation türkei beste klinik