Motosiklet Yakıt Güvenlik ve Takip Sistemleri

Motosiklet Yakıt Güvenlik ve Takip Sistemleri

Motosiklet ve Kurye Araçlar İçin Yakıt Güvenlik Ürünleri

Depo&Kit, motosiklet grubu için özel olarak tasarladığı motosiklet yakıt güvenlik sistemi cihazı ile Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atmıştır. Filo ve kiralama hizmeti sağlayan firmalar başta olmak üzere servis dağıtımında kullanılan kurye tipi motosikletlerde yaşanan mazot hırsızlıklarına karşı geliştirdiği sistemler ile büyük başarı elde etmiştir.

Motosiklet mazot depo kapak girişine yerleştirilen özel üretim cihaz ile yakıtı depodan çekmek mümkün olmamaktadır. Ayrıca, Depo&Kit yakıt kontrolünü sağlamak için de uydu üzerinden takip etme olanağı sağlayan motor takip sistemini üreterek Ar-Ge sistemini tamamlamıştır.

Burger King, McDonalds, Dominos Pizza, KFC firmaları gibi büyük kurye firmaları ile çalışmalara başlanmıştır.

Motosiklet Yakıt Güvenlik ve Takip Sistemleri

Özellikle hazır gıda sektörünün sipariş hattında yer alan yüzlerce motosikletin yakıt güvenliğini sağlamak zordur. Tüm bu motosikletlerin yakıt maliyetleri işletme açısından önemli gider başlıkları arasında yer almaktadır. Bu önemli maliyet boyutuna bir de mazot hırsızlıkları eklendiğinde maliyet giderek artmaktadır. Mazot hırsızlığının dışarıda park halinde olmasının dışında kötü niyetli personellerin de mazot hırsızlığı durumlarına karşı önlem almak için Depo&Kit mazot güvenlik cihazlarını tercih etmelisiniz. Bu sayede personel veya dışarıdan herhangi bir kişinin mazot depo kapağına müdahalesi işletme yetkililerine uydu takip sistemi aracılığıyla iletilmekte ve yakıt hırsızlıkları tamamen önlenmektedir.

Son derece uygun fiyatlarda hizmetinize sunulan motosiklet grubu yakıt güvenlik ürünleri, sizleri tek defalık satın alımınızla tüm yakıt hırsızlıkları önlenmekte ve yakıt depolarınız dış müdahalelere karşı korunmaktadır.