Alarmlı ve Araç Takip Entegreli Yakıt Güvenlik Cihazı

TIR(Çekici), kamyon, otobüs, iş makineleri ve ticari araç grupları başta olmak üzere ağır ve hafif vasıtaların yakıt depolarından izinsiz yakıt çekilmesini ve hırsızlıkları önlemek için geliştirilmiş son teknoloji ürün gruplarıdır. Türkiye'nin ilk yeni nesil ELEKTRONİK ve ALARMLI MAZOT DEPO GÜVENLİK SİSTEMLERİ teknoloji ürünüdür.

Her marka ve model araç takip sistemi ile de entegreli çalışabilen sistem ile yakıt depolarına müdahale edilmesi durumunda SMS, alarm ve merkeze uyarı vermek sureti ile yakıt hırsızlığı yapılmadan önce yaşanacak sabotajı haber vermek sureti ile önlemektedir.

 

Sistem 3 Farklı ürün grubundan oluşmaktadır. Kablolu, Kablosuz ve (RFID) sistemler olmak üzere 3 gruba ayrılmaktadır. 

Aynı zamanda pazardaki profesyonel uydu tabanlı GPS araç takip sistemleriyle de entegre olabilen Mobil takip ile birlikte kullanılarak 7/24 uzaktan online araç, yakıt tüketimi ve depo seviye takibi yapmanızı sağlayan kombine bir çözüm oluşturmaktadır.

 

Araç takip ve GSM modül sistemine de uyumlu çalışmanın yanı sıra tek başına da yakıt depolarında koruma ve güvenlik sağlayan alarmlı DEPOKİT ürünleri, alarm veya araç üzerindeki korna, ışıklandırma vb. ekipmanları tetikleme özelliğine sahip sensörlü modeliyle de darbe girişimlerinde caydırıcı bir özellik sunar.

DEPOKİT geliştirdiği yeni nesil teknoloji Elektronik ürün grupları ile Yakıt ve Araç Güvenliğini Sağlamakta Türkiye ve Dünyanın lider markasıdır.

 

       Depokit Alarm ve Uyarı Entegreli Yakıt Güvenlik Cihazı

  •           Kablolu Yakıt Güvenlik Sistemleri

  •           Kablosuz Yakıt Güvenlik Sistemleri

  •           RFID Teknoloji Yakıt Güvenlik Sistemleri

  •           Taşıt Tanıma Modülü Yakıt Güvenlik Sistemleri

  •           Araç Takip Entegre Yakıt Güvenlik Sistemleri

  •           Kapak Sen sörlü Yakıt Güvenlik Sistemleri