Mazot Depo Alt Tapa Güvenlik Sistemi

Mazot deposunun alt kısmında tahliye ve temizlik işlemlerinde kullanılan tahliye alt tapa kısmından yakıt hırsızlıkları yapılabilmektedir. Ürünün fabrika orijinal yapısı metrik vidalı ve somun başlıklıdır.
Yakıt güvenlik sisteminin bir parçası olan alt tapa kısmı özel geliştirdiğimiz şifreli sistem ile kontrol ve koruma altına alınmaktadır. Alt tapa dan tekrar yakıt depo temizliği veya bakımı yapılması gereksiniminde şifreli sistemin şifresi çözülerek işlem tamamlanır. Bu uygulama yetkili ve firmanın tayin ettiği sorumlu tarafından yapılmaktadır. Her marka ve model araçlara göre farklı ölçülerde üretimi yapılmaktadır.
   
Uygulama ve Montaj Şekli
Araçların mazot depolarında bulunan ALT TAPA GÜVENLİK işlemi araç içerisinde yakıt var iken de değişimi yapılabilmektedir.
Özel açma anahtarı ile alt vida gevşetilir yerine parmak ucu ile vidanın deliği tutulur ve DepoKit Şifreli alt tapa sistemi kolayca monte edilir
İşlem sırasında herhangi bir delme kesme veya kaynak yapılmaz. Uygulama zamanı 3 dk. gibi kısa sürede yapılır.
İşlem sırasında, alt tapa değişimi ile birlikte deponun içerisinde süzülen pislik ve kirli yakıtın da temizliği yapılmaktadır.