Mazot Depo Gidiş Dönüş Hortumlar


Mazot Depo Hortum ve Rekor Bağlantıları Güvenlik Ürünleri

Aracın  yakıt deposundan şamandıra yardımı ile motor ve enjektöre yakıtın transferi işlemine yarayan sistemlerdir. Yakıt deposu ve diğer aksamlar başta olmak üzere araçta yakıtın geçtiği tüm noktalar kontrol alındığımızı belirtmiştik.  Geliştirdiğimiz sistem hem dışarıdan hem de içeriden (şoför veya operatör)yapılabilecek yakıt hırsızlıklarını önlemede karşı etkin yöntemler olması nedeni ile Özellikle kullanıcılar (şoför ve operatör) için aldığımız güvenlik önlemlerinin başında gelmektedir. Aracın yakıt deposunun her noktasını güven altına aldıktan sonra mazot deposundan araca yakıt transferini sağlayan hortumlar, hortumların başındaki rekorlar, çift depo arası geçiş vanaları Depokit mazot depo hortum ve rakor bağlantı ürün grupları ile kapatılmaktadır.

Mazot Depo Hortum ve Rekor Bağlantıları Güvenlik Ürünleri Montajı

Montaj işlemi hortumların ve rekorların baş kısımlarına özel tasarlanmış aparat ve aparatın kilit kısmına seri numaralı çelik halat mührü kullanılmaktadır. Mührün de kullanılmasındaki esas amaç; sadece kullanıcılar (şoför veya operatör) tarafından yapılacağı için bu noktaların arıza esnasından söküleceği ön görüldüğünden mühür ile güvenlik altına alınmaktadır. Araçlarda yakıt hırsızlıklarına karşı en etkin çözümler Depokit ile sağlanmaktadır.

Tır ve Çekici araç grupları Çift Depo Arası Geçiş Vanaları yakıt Güvenlik Sistemi:

Mazot depo yakıt depo hortum rekor ve tırlarda çift depo arası yakıt transfer sisteminden yakıt çalınmasını engelleyen güvenlik ürünleridir. e

Depolara giden yakıt hortumları plastik veya metalden üretilmektedir. Mazot deposundan motor ve enjektörlere uzanan hortumun rekor başları özel geliştirdiğimiz seri numaralı mühür apar atlar ile güvenlik altına alınmaktadır.
Rekor, vana, geri dönüş hortum başlıkları buna bağlı olarak çift depo araçlarda ki depolar arası geçiş vanaları, hortum rekorlarının uç kısımlarına özel geliştirdiğimiz sistemler ile güvenlik altına alınarak hortum veya rekorlardan yakıt hırsızlıkları engellenmektedir.