Mazot Hırsızlığına Karşı Çözümler

2021-03-30 21:27:20

Artık havaların ısınması ile beraber yakıt hırsızlığı olaylarında son derece büyük bir artış görülüyor. Yakıt hırsızlığı çeteleri pek çok yerde kendini gösterir. Bu yakıt hırsızlığı olayları ise jeneratörlerin ya da sabit tankların bulunduğu yerlerde yer alır.

Bunun ile birlikte mazot hırsızlığına karşı çözümler otobüs terminallerinde olabileceği gibi otobüs park alanlarında da olabilir. Tır ya da kamyon park alanlarında bulunabileceği gibi aynı zamanda şantiye bölgelerinde de bulunur. Bu ihtimallerin hepsi araç sahiplerini ya da aracın ait olduğu firmayı maddi bir şekilde zarara uğratır.

Genellik ile şantiye bölgelerinde süpermarketlerde ya da fabrika alanlarında kullanılan sabit tank ya da jeneratör yakıt güvenliği konusunda mazot hırsızlığına karşı çözümler getiren firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizlere ulaşın.

Şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan firmaların araçlarını terminal ya da park bölgelerinde park alanlarında karşılaşmış oldukları mazot hırsızlığı konusunda yakıt depo güvenlik sistemi ürünleri kesinlik ile kullanıma sokulmalıdır. Zira araç içinde host ya da şoför olsa da yakıt hırsızlığı çetesine karşı koymak ise kesinlik ile mümkün değildir.

Gerek yurt genelinde gerek ise uluslararası yük taşımacılığı yapan firmaların araçlarında gerçekleşmekte olan yakıt hırsızlığı olaylarına yönelik önlem almak istiyor. Bu yakıt hırsızlığı kendi firmasının içinde şoförün suiistimal etme davranışından da gerçekleşir. Bu durumda uydudan takip edebilme ya da yakıt sirkülasyonu olan bütün aksamları güven altına alabileceğiniz yakıt depo güvenlik sistemleri ile birlikte yakıt hırsızlığını engelleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizlere ulaşın ve istemiş olduğunuz bu hizmeti rahatlık ile satın alın. Sizleri bekliyoruz.