Mazot Suistimali

2021-07-12 11:31:10

Bilindiği gibi Türkiye’de ve dünya genelinde yakıt masrafları pek çok firma için en mühim gider masrafları arasında başı çekiyor. Özellik ile uluslararası inşaat, ziraat, nakliye ve tarım gibi sektörlerde meydana gelen mazot suistimalleri hem şirketlerin hem de sektörün önünü alamadığı adeta kanayan bir yara durumundadır.

Özellik ile araç filolarına sahip olan şirketler tarafından yapılan akaryakıtın verimli ve doğru bir biçimde kullanılıp kullanılmadığı gibi veriler oldukça ehemmiyet taşır.

İşte tam olarak bu noktada mazot suiistimali ve hırsızlığının önüne geçen yaktı emniyet sistemlerinin gerekliliği ve ehemmiyeti bir kere daha ortaya çıkar.

Yıllar yılı yakıt emniyeti elektronik ortamlardaki izleyişler, sensor ya da ani düşüşler ya da can us sistemleri ve emniyet yolları ile engellenmeye çalışılır. Fakat elektronik sistemlerde her tarz veri alınabilir ama çalınmasının önüne geçmekte yetersiz kalınır.

Firmamız geliştirdiği sistemler yardımı ile araçların içinde izinsiz bir şekilde yakıt alınmasını büyük bir ölçüde engeller ve şirketlere son derece büyük avantajlar sağlar.

Eğer sizler de vermiş olduğumuz bilgiler hakkında daha detaylı bilgi edinerek bakış açınızı genişletmek ve kendinize yeni perspektifler kazandırmak istiyor iseniz lütfen bir an önce bizlere ulaşın ve hak etmiş olduğunuz hizmeti almaya başlayın. Siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.